Önerebileceğiniz dizi izleme amaçlı site ve yabancı bir dizi var mı :)?

Dizi izlemek için bir site arıyorum.İnternet hızım biraz düşük bide hoşunuza giden yabancı dizi varsa önerirmisiniz :)

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Dizimag kullanıyorum ben çok güzel. Shameless ve Dexter dizilerini izliyorum bir de yeni sezonu çıkmadı ama Sherlock dizisi vardı, süper zeki bir dizi, ağzın açık kalıyor.

Bunlara bak mutlaka süper diziler.Shameless'ta çok açık sahneler var ama uyarayım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şahsen ben birçok diziyi dizimag'de ve bir kaç diziyi dizigo'da izliyorum. Bir Whovian olarak Doctor Who'yu öneririm sana :D Hastane dizileri izlersen Grey's Anatomy, House ve ER ı önerebilirim :D Game of Thrones, The Big Bang Theory, Supernatural, Sherlock ve Once Upon a Time önerebilirim :D Ayrıca homofobik değilsen Queer as Folk önerebilirim. Güzel bir dizidir o da ama tamamen eşcinseller üzerine haberin olsun. Umarım seveceğin diziler önerebilmişimdir :D

0|0
    0|0
  • The Mentalist izle pişman olmazsın:)

0|0
    0|0
  • HDD var mı sen de ? Şunlardan ;

link

50 liraya 300 GB'lık dizi attırıp izlersin. İnternetten dizi izlenmez çünkü hem görüntü vasat hem de internetin yavassa yüklenmesini beklersin 2 saat

0|0
    0|0
  • CSI Series , The New Adventures of Old Christine , Game of Thrones , How I Met your Mother

Site : Dizimag

0|0
    0|0
  • dizimag kalitelidir ne tür dizi izliyorsun

0|0
    0|0
    • ne tür :D mm aksiyon severim heyecanlı olsun ve mümkünse romantik olmasın :D

• :) Battlestar Galactica iyidir bilim kurgu hem

• Mad Men. izlemelisin

0|0
    0|0
  • breaking bad süper

better with you diye bir dizi vardı onu izliyordum

0|0
    0|0
  • dizimag,yabancıdiziizle.com falan var sana önerebileceğim the simpsons,family guy dır.

0|0
    0|0
  • how ı met your mother ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link Glee.

0|0
    0|0
  • City Hunter:)

1|0
    0|0