Bisiklet bacakları inceltir diyorlar ama kas da yapıyor

ben inceltmek istiyorum kası kesinlikle istemiyorum freni nasıl ayarlarım?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• freni nasıl ayarlarım derken?

ayrıca hemen bisiklet sürmekle kas oluşmaz. bacakların istediğin kadar incelsin kasa dönüştüğünü anladığında bırakırsın. ayrıca kas kötü bir şey değil futbolcu bacağı gibi olmaz merak etme. ebru şallı kastan oluşan bir kadın mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bisikletciye git ne bilelim biz fren ayarını

0|0
    0|0
  • merak etme sende futbolcu gibi bacak kası olcak hali yok :) o kadar da kas olmaz hayatta :)

0|0
    0|0
  • Bir nevi kardiyo olduğu için bacaklardaki yağı yakarsın böylece incelir. Bacakların kasılacak tempoda sürmezsen bir şey olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İLK KEZ SENDEN DUYUYORUM BİSİKLETİN BACAK İNCELTTİĞİNİ AKSİNE KALINLAŞTIRIP KAS YAPAR BENİM BİLDİĞİM

0|0
    0|0
  • çok aşırı çalışmadığın sürece bi sorun olmaz yardır

0|0
    0|0
  • aah ah olsa da sürsek.. iyi geldi getiridin aklıma bak

0|0
    0|0
  • Bisiklet inceltmez, aksine kalınlaştırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen bi incelt, kası sonra düşünürsün.

millet kas çıkarmak için nasıl çalışıyor, 2 pedal çevirdin diye kaslanmaz o bacaklar.

1|0
    0|0
  • Düşük ayarda fazla devim yapcaksın. Pedalı ağır basmadan fazla sayı yapcaksın.

0|0
    0|0
  • Ben 13-14 yaşlarındayken çok sürdüm.Günde 2 saat kadar o.O Evet kas yapıyor ama bacak inceltmiyor sonra o kaslar eridi yani şu an gayet iyi :)

0|0
    0|0
  • imkansız bence,kas kesin olur da bu kadar da abartmamak lazım sanki 10 yıldır body yapan birinin bacağı gibi olacak.

0|0
    0|0
  • İncelterek kas yapıyor, biçimli zayıflıyor anlamında kırçiçeem.

0|0
    0|0
  • yaglarin eriyecektir ama seni rahatsiz edicek bi kas olusumu olmaz o isler oyle kolay degil vay yavrum vay

0|0
    0|0
  • Yağ gidiyor yerine kas geliyor.

İnceliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...