Mma başladım? One punch one knockout?

3 aylık yazıldım 2 hafta oldu. Kaslarım belirginleşti. Özgüvenim de artıyor dövüşünce bazen saniyelikte olsa bir daha gelmicem diyorum ama sonra motive oluyorum. Tek yumrukta nakavt işini bilen var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Mixed Martial Arts😍
    En sevdiğim💪

0|0
    0|0
    • Çok zor ama özellikle yerdeyken

En İyi Erkek Görüşü

• Çeneye aparkat çenede çok fazla sinir varmış o yüzden bu noktaya doğru şekilde yumruk atarsan rakibi indirebileceğini söylerler ama hiç tecrübe etmedim

0|0
    0|0
    • Çeneye aparkat sağlam iştir ve el kırılmasına neden olabilir

• eldivenle atmaktan bahsediyorum ayrıca yumruk atarken işaret parmağı ve yanında ki orta parmağın çıkıntılı kemikleri ile rakibe vurmalısın elinde ki en sağlam kemik bunlar alışırsa birşey olmaz ama bu vuruş tehlikeli çünkü bayıltabiliyor özellikle sokak kavgasında düşen kişi başını yere vurduğu için beyin kanamasından ölen var yani detaylı söylüyorum ki yanlışlıkla gaza gelip birine zarar verme sakın :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• newazada nasılsın

0|0
    0|0
  • Dövüşte oncelikle bir hareketi teorik. Olarak ogrebirsin daha sonra uygularsin daha sonra hareketi refleks haline getirir ve son olarak maça çikarsin. Simdi soruna gelirsek maç sirasinda nakavt cok zor degil ama gercketen iyiyysen ki senin mma macina cikman biraz sıkar oyuzden antremanda boyle bisey denememeni umarim. Rakibin cenesine tam cenege direk yumtruk rakibi sersemletir hatta bayiltabilir. ya da sağ saol ceneye krose ayni sekilde sersemletir yafa bayiltir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...