Kızlar size teklif gelince naz yapar mısınız ?

kızdan red aldım fakat peşinden koşsam bir türlü koşmasam bir türlü.ona aşığım.siz hoşlandıgınız fakat aşık olmadıgınız bir erkekten teklif gelse ne yapardınız? onunla iyice tanışıp sonra mı karar verirdiniz kararı direk söyler miydiniz cevabı? veya olumsuz cevap vereceginiz zaman ne bahaneleri bulurdunuz cevapları alalım :)

Güncellemeler:
ne zaman peşlerinden koşsam biryerleri kalkıyor.peşlerine düşmediğim zaman olay orda kapanıyor :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiye: Sakın umursama peşinden koşma yüzüne bile bakma yokmuş gibi davran başka kızlarla sıkı fıkı ol o da görsün. Eğer peşinden koşarsan biraz zor olur o iş aklında olsun ..

0|1
    0|0
    • Arkadaşım sevmiyosa hissedersin yani ne diye sevgili olalım diyosun ki ? Kendini düşürmekten başka bi işe yaramaz ..

Kızlar Ne Diyor 3

• boyu kısa gömlek gıtmemışse gömlek gımemış ayakkabı duzgun degıl saatı yok önemlı geyıgı sevmıyo suskun olması en çok kaçış noktasından bırısı :D

0|0
    0|0
    • sırf ağzı laf yapan erkekleri seçtiğiniz için kaybediosunuz

• ben ilkişkilerin başından bahsediyorum ortam p.çleri ( ağzı laf yapan ) erkeklerden aşırı etkileniyonuz ama kişiliklerini göremiyorsunuz bu yüzden onu diyorum nedense büyük etkisi var bunun üzerinizde. aşık erkek öyle bülbül gibi ötemez sevdiğinin karşısında ilk başlarda

• ortalık zıbıdılerını savunmadım ben ztn ama onların ztn uslubları bellıdır... ben snn söyledıgıne gelnel bakmıştım ama kendım ıçın bakarsam olgun olması herşeyden önce gelır tabı...

• aşık olmuyorsam niye naz yapayım aklımdan zorum mu var benim ? direk söylerdim ben ne o üzülsün ne de sonra ben

0|0
    0|0
  • işte sen daha iyilerine layıksın anneme söz verdim şuan kimseyle konuşmayacagım şuan hayatıma yoğunlaşmalıyım kafam karışık gibi gibi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benim ettigim hadi kizim yürü yolunaa benim isim gücüm varr ugrasamam !

ama ben kimseye asik olmamistim ve sonra oldumm ama söglemedim :D ama bögle dandik asik degil esek gibi sipa gibi asik olmustum söglemedim cünkü kankamdi

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum sizi seviyosa nie naz yapsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...