Erkek arkadaşım benimle ilgilenmiyor

erkek arkadaşım benimle ilgilenmiyor görüşütüğümüzde çok ilgileniyor yanından ayrımıyor elimi bırakmıyor hatta bazen elini tutmadığım için yürümez. eve gidince hiç mesaj atmaz bütün gün aramaz hiç yazmaz başka kızların fotoğrafını beğenir facete ve eski kız arkadaşının resimlerini.ne yapmam gerek hep ben yazıyorum artık sıkıldım o yazsın diye beklediğim saat 27saat daha fazla bekleyemedim!

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• senn hatanda buu fazla değer vermişsinn bırakdaa o senn değerini blsinn biraz kapa telini o msaj atmadnda atma blyorumm zr olck ama ypmalısın

1|0
    0|0
    • gerçekten kapatayım mı bunu denedim gerçekten kapattım saat 7den 12 ye kadar kapalı kaldı gece. fakat bi açtım hiçbişey yok

• ya mesaj atma arama sorma umursama onu bkk nsl kenedene geliyo o zaman üzme kndini sen değer de verme artıkk değer vermeyi öğrensinn biraz

Erkekler Ne Diyor 7

• ilişkinize bi heycan katsın ama seni kaybetmekten korkuo bence ona bu korkuyu ver ve bişiler yap işte heycan verin ilişki çok maroton kesin

0|0
    0|0
    • benimle ilgienmiyo diyorum neyden korksun ;( yazsam bile mesja atsam bile ters ters yaziyor

• ayrıl o zaman yada git başka bi erkekle çok muhattap ol bakalım kıskancakmı kıskanırsa senle ilgilenmeye başlar kıskanmazsa demekki bitmiştir yani hatta aldatıyodur seni

• sen adresi ver bir kamyon adam gonderip dove dove ilgilenmesini saglariz

1|0
    0|0
  • onu kendinden soğutacak birşey mi yaptın ... yoksa böyle davranan biri seni seviyodur ama bide bunalma söz konusu yani senden bıkmış olabilir bir süre mesajlaşma bu ii gelir ilişkinize ...

0|0
    0|0
  • Bitmiş bazı şeyler.Bir yol olmaz sizden kendine yeni bir sayfa aç.

0|0
    0|0
  • Sıkılmış senden:(

0|0
    0|0
  • Sabr edicen belliki seni özlemiyor kendini özleticen gerekirse 3 gün 4gün hatta dışarı bile çıkmayacan onunla bir bahane uyduracan eğer çok üstüne düşersen senden sıkılır .

0|0
    0|0
    • ya ama özlemez işte etrafında sürekli başka kızlar var adam dedigin isinde gucunde olur bu dans okuluna gidiyo yaaa kizlarin yanina varmi boyle bisey o yzuden hic gelmiyorum

• o zaman sana zaten aşık değildir aşık olan adam merak eder iyimisn değilmisin yarın başına bişi gelse adamın umrunda bile olmayacak demekki boşver sen onu yeni ufuklara yelken aç

• Hatta senin yerinde olsam ayrıldığımı bile söylemem ona o zavallıda hala bir sevgilim var sanar

• koyver bitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Görüşünce her erkek her kıza ilgili davranır elini tutar öper ve gezer.. Onun dışında bir gün aramaması ,eski kız arkadaşının resmini beğenmesi onla boşa vakit harcadığını gösteriyor malesef..Ne kadardır berabersiniz hepmi böyleydi,yaşı kaç?

0|0
    0|0
    • 23 yasinda hep boyle 6-7 ay olucak

• :D hahhaha yok yaaa okadar degil bilgisayars aoyun falan yok artik fazla olgun yasina gore aslinda ama bilmiyorum degisik

• Valla 30 yaşındaki de oynuyo ayrılmıyor başından:))Zamanla ya düzelir ya da sen bir süre sonra zaten sıkılırsın

• Benimki de böyle yapıyor , hatta bu soruyu görünce kendisine sordum ''Bende yapıyorum bunları cevap veremem.'' dedi.Neden yapıyorsun diyorum ; ''Bilmiyorum.'' diyor.Al kafasını sürt duvara.

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • ahh ah erkekleri bu konuda bi anlayabilseeek :(

0|0
    0|0
  • aynı dert bendede var canım yazmıyor konuşmuyor üstüne gidincede sıkıldım anlamıyor musun bıktım telefondan tiksiniyorum diyor sonra neden yapıyorsun bunu sonuçta bana atmayıp bfacede kızlarla konuşuyorsun diyorum susuyor kavga cıkıyor yani hepsi dangalak bunların kendilerini birşey sanmışlar acık ve net bu kac yıldır birliktesiniz eger ki 3 dört aylık birşey ise bırak canım daha fazla yasamadan birşeyleri bağlanmadan

1|0
    0|0
    • 6-7 ay olcak ama tabi aralarda ayrildik sureki 4-5 kere , ama bilmiyorum bak gercekten benle bulsutugunda cok guzel hersey hatta bazen sıkılıyorum cunku elimi tutmayınca onden yuruyo sinirleniyo falan ama sonra eve gidince birden degisiyor 24 saatte 1 kere aklına gelmezmiyim yaaa

• aynen tatlım buraya cok yazdım yardım edin diye herkes aynı şeyi söylüyor aramayın sormayın özletin kendinizi diye ben bir türlü beceremedim onuda aramıyorum iki saat meraktan catlıyorum ya bir kızla konuşuyorsa diye

• Halimiz duman. :)

Yükleniyor...