Kızlar bi bakın bakıyım

şimdi yeni tanıstınız biri var ve ona seviyorum seni dediniz kankinizde olan kız sizin eski manitanıza yavşıyor siz daha üstüne düşermiydiniz eski manitanızın yoksa cıktınız kişiyemi yoğunlaşırsınız bu cevaplayın bakayım

Güncellemeler:
tamam daha cık yazıyım kız arkadaşım eski sevgilisi kankisiyle konusuyor diye kankisiyle konusmuyormus hani onla cıkamazsın filan diyormuş bende diyorumki bu normal mi anormal mi

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Kızlarda genelde birinin sevgilisi o olunca o adam dokunulmaz olur.Kimse dönüp ona bi daha bakmaz.Onlarla da öyle bi trip varsa kızması doğal yani.

3erkek arkadaş aynı kızla sırayla çıkabilir normal görebilirler ama kızlar arasında o öyle olmaz.

0|0
    0|0
    • iyide eski sevgilisi hani bu kadar üstüne düşmemesi lazım değilmi

• yerim öyle durumu neyse boşver hacı sen beni anlıyamıyosun

• Abi olay bu yani ne yapayım ben takmam mesela ne yaparsa yapsınlar.Ama genelde kızlar arasında böyledir yani bu durum.Eski de olsa kız arkadaş o adama yavşayamaz gibi yazılmamış bi kural var:)

Kızlar Ne Diyor 5

• "kankinizde olan kız sizin eski manitanıza yavşıyor" ne demek yani bu?

0|0
    0|0
  • ben güncellemeyi hiç hiç anlamadım :D

0|0
    0|0
  • geçmiş gitmiş bırk uğraşsın artıklarla

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım ama daha açıklayıcı yazarsanız yardımcı olmak isterim.

0|0
    0|0
  • valla o senin genişliğine darlığına bağlı arkadaşım sen kendine sindirebilyorsan yavşasın ama eğer diğorsan ki sonnuçta bir zamanlar sevdim bana yakışmaz böyle durmak diye bi müdahalede bulun :)

0|0
    0|0
    • ya benim kankim değil sevgilimin kankisi yavşıyomuş cocuğa cocukta benim sevgilimin eski sevgilisi

• neyse boşver sen hala anlamadın :D

• yok şuan anladım bende bir kıızım ve benimde çok yakın arkadaşım eski sevgilime yavşadı arkadaşa bende kızdım ama niye kızdım o çocuğu sevdiğim için değil bana ianet ettiği içinde sen kız arkadaşına deki okızal çok konuşmasın insan kankasına yapar mı öyle iş ama kızlada küsmesin ki eski sevgilisi olaya kendinden pay çıkarıpta hala onu seviyo felan sanmaasın

Erkekler Ne Diyor 1

• anlayamadım kanka :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...