İETT Halk Otobüsü şoförünü nereye nasıl şikayet edebilirim

Sorumdanda anlaşıldığı gibi İETT Halk Otobüsü şoförünü nereye nasıl şikayet edebilirim.Otobüsün plaka numarası hattın adını herşeyi not ettim

Güncellemeler:
umraniyebasin@umraniye.bel.tr mail adresine mail attım başka ne yapabilriim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İett nin internet sitesi üzerinden yapabilirsin. Yeter ki haklı olduğuna sakince karar ver. Bu resmi dilekçe statüsündedir ve ad soyad mail telefon vermen gerekir. Konuyu irdelerler ve sana geri dönüş yaparlar. Zarar gördüğün maddi bir konu varsa da tazmin eder ondan alırlar. Manevi zararın varsa konu genişler, soruşturma yapılır ve sonuna kadar göreve alınmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence boş ver oynama kimsenin ekmeğiyle adam günde senin gibi kaç kişiyle uğraşıyor ve neden şikayet edeceksin elin garibini ?

0|0
    0|0
  • adamdan ne istiyorsun aksama kadar onca kisinin dirdirini dinliyor ekmek parasi kazaniyor.

Egesel emekcilerle , ezdirmeyiz ...

0|1
    0|0
    • akşma kadar inanların dırdırını çekmesi bayana küfür etmesini gerektirmiyo.

otobüs şoförleri dışında başka inanlar kahrını çeken o kadar çok sektör varki hepsi onun yaptığını mı yapsın

• belediyeye git

0|1
    0|0
  • mecidiyeköyde hareket Amirliğine

0|0
    0|0
  • 444 1871

0|0
    0|0
  • 444 1871 ve beyoğlu tünelde iett amirliği

0|0
    0|0
  • 444 lü bi numara var ... 444 1871 mi öyle bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de yarın belediyeye, bir hareket amirliğindeki kendini bilmez g*t büyütmekten başka hiçbir işe yaramaz, durmadan küfreden iş ahlakından çoook çok uzak bir cibiliyetsiz var. aslında yarın iş günü doluyum oldukça; ama bu ve bunun gibi hadsizlere haddini bildirmeli.benim akbilim üzerinden yapılan yolsuzluklarla maaşlarının ödendiğini bilmeliler.. aslında bazen düşünmeden edemiyorum: kimi kime şikayet ediceksin ki? o memurların yüzde sekseni zaten torpilli. adam küfrederken bile özgüven akıyo resmen.

neyse uzun lafın kısası sen de ilk önce belediyeye bir ver dilekçe. elle ve sitesinden.

olmadı beraber araştıralım bunu.

0|0
    0|0
    • saçma sapan insanları şoför yapıyolar adamların terbiye ile alakaları yok.şerefsizler...

• belediyeye şikayet et..

0|0
    0|0
Yükleniyor...