Fikri olanlar varmı????????

kalıcı fön çektirmeyi düşünüyorum saç tellerim çokk kalın bu yüzden sürekli fön mmaşa vs.yoruldum artık sizce yaptırayım mı ya da yaptıran varsa nasıl kullanıyorsunz zararlımı kalın saçlarda tutmuyor diye duymuştum da ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ben de asıl kalın telli ve dalgalı saçlara uygulandığını biliyorum. kullananlar sonuçtan memnun ama iyi bir yerde yaptır. kuaförler zarar vermesinden ziyade saça bakım yaptığını iddia ediyor ama sonuçta kimyasal bişey.ben zarar verir diye düşünüyorum. yaptırırsan kullandığın şampuanlara dikkat etmen gerek. özel şampuanlarından kullanmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• saçlarını kısa kestır daha ıı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yıpratır bence saçı

0|0
    0|0
  • Şimdi saclarının yıpranmasına gelirsek malum kımyasal bi işlem uygulanıyor buda yıpranmayı beraberınde getirir.

Ama sürekli saca fön,masa gibi işlemler yapmak da sakıncalıdır.Aynı yıpranma bu sekildede gercekleşebilir.

Mantıken permadakı işlemle benzer bi işlemdir.Asırı bi yıpratma olmaz doğru kullanırsan ,bakımını yaparsan .

Saçlarını kalın telli olması da bi avantaj,brezilya fönü için.

İyi bi yer bulursan yaptır derim .

1|0
    0|0
  • gecen yıl yaptırmıstım saclarım platin rengiydı ve cok uzundu en iyi kuaföre yaptırdım sözde 2 ay iyiydi sonra hem bozuldu hemde yıprandı ve ben de kestırdım :((((

0|0
    0|0
    • hmmm yok canm yaptırmam o zmn çünkü bu cvbı bi kaç kişiden daha duydum :s

• eğer saçını önceden boyattıysan ve saçında boya varsa şuan sakın yaptırma saçı boyalı olanlar yaptırdıgında kopuyo asırı zararlı

0|0
    0|0
  • Ben yaptırdım 2 kere. Çok memnundum benim saçımda kıvırcık ama güzel bir kıvırcık değil kabarık saçma sapan bişey. Bence yaptır düzleştiriciden falan sıkıldıysan 2,5 - 3 ay kadar rahat edersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...