Erkekler bayandan size evlilik isteği gelse ne düşünürsünüz

erkekler bayandan size evlilik isteği gelse ne düşünürsünüz

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• zaten hep bayandan gelmiyormu istek bayan erkegin basinin etini yer erkekde teklif eder boyledir :P osmaan ben demiyorumda babam bu isin adini koyun artik diyor da bir nevi evlilik istegi gibi birseydir :P

0|0
    0|0
  • Bu devirde birkadından bir erkeğe evlenme teklifi gelirmi gelir ama nasıl gelir erkek çok zengindir sanırım bu yüzden gelir :D

0|0
    0|0
  • yuh ne harbi kızmış derim korkuyla karışık evet diyebilirim ya da ismail yk ne yürüdü be diyip saçmalarım=)

0|0
    0|0
  • sevgi dısında altında kessin bişey vardır derim:)

0|0
    0|0
  • bazı şeyler kadına bazılarıda erkeğe bırakılmalı :)

naz kadının, teklif erkeğin kalsın

2|0
    0|0
  • Yurt dışında yaşayan bir bayan teklif etmişti hoş bir duygu ancak kabul etmedim..

0|0
    0|0
  • Kabul etsem mi etmesem mi diye düşünürdüm. Sonuçta biz eşitiz diyen sizsiniz. Ama eşit değil gibi saçma sorular soran da sizsiniz. Bu nasıl bir çelişki anlamadım..

0|0
    0|0
  • beni sevdiğini düşünürüm. ve seven insanın evlilik teklifini kabul ederim..(tabi bende seviyorsam. her teklif edenle evlenecek değiliz ya) :))

0|0
    0|0
  • kabul edemem benim etmem lazım

0|0
    0|0
  • Vay beee ben neymişim öyle derim içimden :D

0|0
    0|0
  • Kendin için soruyorsan yapma derim. Fakat onun sana teklif etmesi için ona fırsatlar yarat.

0|0
    0|0
  • Yaşım ufak daha

0|0
    0|0
  • tuhaf komiğime gider gülerim şaka yapıyor sanarım

0|0
    0|0
  • bir kere aldim ama reddettim,Bosna hersekli güzel bir arkadasimdi ama malesef türbani vardi.

0|0
    0|0
  • yadırgamam, başıma geldi ama hoşlanmadığımdan kabul etmedim

0|0
    0|1
  • hemen kabul ederım.teklıfı

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığım biriydi bende aldım böyle bir teklif direk değil ama aldım benden sana tavsiye seni sevip sevmediğini anla ondan sonra

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey düşünmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...