Her ders günü hocama biraz daha yakınlaşmaya başladığımı hissediyorum. Acil fikir bekliyorum!

Merhaba arkadaşlar, buraya bu konu hakkında size danışmak için üye oldum. Ben bateri kursuna gidiyorum Kasım ayından beri. İlişkim çok nadir olurdu çünkü zor beğenen bi insanım -şımarıklık olduğunun farkındayım- daha doğrusu insandım. Kasım ayında bateri kursuna başlayıp hocamla tanıştıktan sonra karşı cinsin görünüşüne neredeyse hiç önem vermemeye başladım. Hayatımın merkezinde her zaman müzik vardı fakat aradığım insanda da bunu istediğimi hiç farkedememiştim ve kendisi bunu sağladı. Dediğim gibi uzun zamandır ilişkim yok, çünkü aslını söylemem gerekirse öyle çok ortamlara girmeyi seven bi insan değilim, herkes bunun gerektiğini söylüyor fakat istediğim sadece -hocamla haftada geçirdiğim 1 saat gibi- beraber zaman geçirebileceğim, belli başlı bi şeyleri beraber yapabileceğim, müzikle iç içe olabileceğim birisi. Biliyorum sevgili diye delirmek doğru bi şey değil fakat bu gidişle her ders günü hocama biraz daha yakınlaşmaya başladığımı hissediyorum ve kendisinin 2 yıllık ilişkisi var ve dahası benden yaşça büyük. Önerilerinizi bekliyorum, bir çözüm bulamazsam kendimi imkansız istemenin üzüntüsünü yaşarken bulucam sanırım..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik müzisyenlerin umursamaz tavırları geçsin psikolojik ayakları bara kız tavlamak için gidip çalan gözümde müzisyen bile olmayan dallamalar serisi işte ...

0|0
    0|0
    • Anlayamadım?

• Teşekkür ederim, önemli değil. Amaç size kendimi anlatabilmem bir şekilde.

• taktir ettim insanlara kötü olan fikir yada düşüncelerin değişebileceğini gösterdin ben teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 3

• owww bateri güzeldir beee

0|0
    0|0
  • senin işin çok zor.. sen kendini şartlandırıyorsun. :)

0|0
    0|0
    • Hangi konuda? Biraz daha yardım etme amaçlı yorumlar atarsanız sevinirim.

• peki hocanız size nasıl yaklaşıyor?

0|0
    0|0
    • Bunu yazmak istememiştim çünkü sizlerin onu elde etmek gibi bi çabamın olduğunu düşünmemeniz çin. Gayet samimiyiz, sürekli gülüyoruz, 60 dakikamızın en az yarısı sohbet ederek, özel hayatımız hakkında paylaşmak istediğimiz şeylerle ilgili konuşurken geçiyor. Ben zaten genelde gülen bir insanım fakat kendisi bizim derslerimizin haricinde somurtkan bi insan olduğunu söylemişti fakat tahtaya dönük olduğu zaman bile yandan gülümsemesini görebiliyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Platonik aşk yolunda ilerliyosun bence kursu bırak canın yanmasın

1|0
    0|0
    • Aklıma ama bırakmak istemiyorum açıkçası çünkü başka bir kursa başlarsam yine aynı şeyleri hissedebilirim, ayrıca hayatıma birisi girerse böyle düşünmemin devam etmeyeceğini düşünüyorum.

• Ama sevgilisi var diyosun

• Evet sevgilisi var fakat demek istediğimi anlamadınız, benim içimdeki bana kalmış bir şey ona yansıtmıyorum ki, sevgilisinin olup olmamasıyla ilgilenmiyorum yani. Ben kendim için çözüm bulmaya çalışıyorum durumumun içerisinde onun sevgilisinin olmasının bir payı yok.

• ama onun ilişkisi varmış :(

0|0
    0|0
    • Evet, maalesef diyemiycem çünkü benim aradığımda bu, zaten burada özellikle bi kaç kere belirttim, kendisine karşı bir şeyler hissediyorum fakat bu ona özel değil, bana bir şeyleri gösterdiği için, tamamen bundan ötürü. Yorum yapacak diğer arkadaşlarda buna göre yorum yaparsa sevinirim.

Yükleniyor...