Terkeden gurur yapar mı ?

Sevgılım benden önce bı kızla çıkıyordu kız bunu terkettı 1 ay sonra bız çıkmaya başladık 3 ay cıktık sonra kız gerı donunce ben ayrıldım 2 gun sonra kızla tekrar çıkmaya başladı 1 bucuk ay cıktılar sonra kız bunla çıkarken başkasıylada çıkıyormuş ayrıldılar ama çocuk kımseye ayrıldıklarını söylemedı bız ayrıldıktan sonrada her gun konusmaya devam edıyorduk ben hıc ılk yazan olmadım ama o her sabah gunaydın dıye mesaj atardı konusurduk. sonra zamanla ben katlanamaz oldum unutamıyordum çunku sıldım her yerden. ondan sonrada benden nefret ettıgını en buyuk pişmanlıgı oldugumu falan söylemış ama ben onun her zaman yanındaydım ve her şeyını bılırdım . sizce gerçekten benden nefret edıyor mudur yoksa her dedıgım çıktıgı için ve benı terkettıgı kız tarafından aldatıldıgı için gurur mu yapıyordur ? Cunku ben ne yaparsan yap mutlu olamıcaksın emınım demiştim ve öyle de oldu.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• o çocuk ergenmiş ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen en iyisinii yapmisin o seni kendi duygularini tedavi etmek icin kullanmak istiyor.du hatta kendi rencide olan gururunu kurtarmaya calisyorduu seni hic sevmedi.

Senin hatan yok mu tabii ki var bir kere ayrildigin kisiyle konusmay devam etmen buyuk hata seviyordum falan diyemezsin iliski ciddi bir olaydirr sende ayrildi 3gun sonra bir baskasi ile birseyler birseyler cocuk oyuncagimi bu olmadi emine olmadi ayse olmaddi lale sec secc al bu is onun dusundugu kadar basit degil hislerle alay etmek bu kadar kolay mi?

Sen neden konusuyorsun Neden?

Ilk yazmasi senin yazman icin bir sebep mi sence yazma sen ne olur ki bosluga mesaj atip dursun burada hatalisin ancak hatandan donmusun mantiginin uyarilarini dikkate almisin

Sen onu bosver kendi hayatinin planini yap hatali secim yapma bir daha .

1|0
    0|0
    • pişman olur mu sizce

• o onemli degil onemli olan sensin.,sana yaptiklari.

Seni kullanmasi,boyle bir harekete tesebbus eden bir erkekte vicdan arama pismanlik sadece ve sadece vicdan sahibi olan erkek icin soz konusdur sen arada ufak bir ayrintisinn onuda sevdigini falan dusunme belki hastalikli bir tutku belkii ama sevgi asla degil o sadece kendini sever.

• haklısın

• Bu nasıl bir ilişki anlam veremedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...