Bu yaşıma geldim diş fırçasının üstündeki tırtıklı kısmın ne işe yaradığını yeni öğrendim...

öğrenmenin yaşı yok diye boşuna dememişler... hala kendime gülüyorum yaa :DD sizinde böyle nice sonra öğrendiğiniz ve kendinize şaşırdıgınız gerçekler var mı ?

Güncellemeler:
ben gibi bilmeyen arkadaşlar ;dili temizlemek için miş :DDD

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben sıhhatler olsun'u saatler olsun diye biliyodum yaklaşık 3 sene önce öğrendim bunu da daha da bilmediğim bir şey yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal bende Cumhuriyetin ilanını unutmuştum bir kere!

0|0
    0|0
  • O kadar kendini suclama ya dil temizleme tarafli fircalar kac senedir varki zaten :)

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşlarında felandım yanlış olmasın, pilin içinde küçük insanlar var zannederdim. hatta kırıp içini açmıştım da içinden kömür çıkınca hayal kırıklığı yaşamıştım.

0|0
    0|0
  • Ben kucukken mandalinayi portakalin yavrusu sanardim

O yuzden ilk once portakali yerdim evlat acisi cekmesin diye :)))))

0|0
    0|0
  • bende askeriyedeki alay komutanini yeni ogrendim ben onu hep askerlerle alay eden bisey saniyodum

1|0
    0|0
  • diş fırçasında tırtıkmı vardı:D

1|1
    0|0
  • baklavanın içindekini kıyma sanıyordum. değişik bir tat olabilirdi aslında!

0|0
    0|0
  • bilmemek değil öğrenmemek ayıp artık öğrendin aferin sana :)))

0|0
    0|0
  • neye yarıyormuş?

0|0
    0|0
  • ne işe yarıyormuş ben hala bilmiyorum :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Araba kullanırken yan koltuğa kolunu atıp arkaya bakınca araba geri geri gider sanıyordum , büyüyünce öğrendim geri vitesi ...

1|3
    0|0
  • bende krem kapaklarının ucundaki sivri yerin aslında kremi açmak için kullanıldıgını bayağı geç öğrenip kendimi amma cahil hissetmiştim :)))

1|1
    0|0
  • :D alemsin ya , ee yani öğrenmek ömür boyu devam eder , her gün hayttan bir şeyler öğreniriz ...

0|0
    0|0
  • her fircada yok o.

0|0
    0|0
  • bende bilmiyodum sayende öyrendm tskler :D:D

0|0
    0|0
  • Kızarmış karnıbaharı uzaktan kızarmış tavuk gibi görmek gibi bişey heralde bu arada ikisinide çok severim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...