Tolga Zengin, Beşiktaş'tan Ayrılma Kararı Aldı. Sizce takımdan ayrılmalı mı?

Perşembe akşam yediği goller sonrasında kimseyle konuşmayan ve gözyaşlarını tutamayan Tolga, takımdan ayrılma kararı aldı. Tecrübeli kaleci İstanbul'a dönüş yolunda görüştüğü Güneş'e, "Bundan sonra ne yaparsam yapayım, beni istemezler. En iyisi ayrılmak. Derbide de beni oynatma istersen hocam" dediği bildirildi.
Beşiktaş'ta "derbide de beni oynatma istersen hocam" diyen Tolga Zengin'in yaşadığı psikolojik çöküntü Şenol Güneş'i, Galatasaray maçı öncesinde sıkıntıya soktu. Derbiye Tolga ile başlamayı düşünen tecrübeli teknik adam buna rağmen genç kaleci Günay Güvenç'i de sahaya çıkmaya hazır olması için Jose Sambade'ye talimat verdi.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılmalı tabi ki.
    Yarardan çok zarar var.

Düşün onun yerine muslera olsa o hatalı iki gölü yer miydi? Tecrübe işi bu işler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gunay her zaman maca cikacakmis gibi hazirlaniyor zaten

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Yöneticiler tolgaya gerekli desteği verdi , Beşiktaş kimseyi zorla tutmaz bu forma için oynayacak oyuncu çok

1|1
    0|0
    • Annesine küfür edildiğini nerden biliyorsun? Arenadaki maçları izlersen sadece top onlara geldiğinde ıslık sesi duyarsın Olimpiyattaki gibi bütün stadda küfür çıkmaz bizde.

• Her maçta istem dışı olsa bilr küfür olur ama tezahürat şeklinde küfür edilemez heleki bir insanın olmüş annesine hiç küfür edilmez. Maçta hepimizin teker teker ettiği küfürler herkes tarafindan duyuluyormu? Yazık Tolganın o halde ne hissettiğini biliyormusun. Hadi Tolganın karakteride iyi sırf hata yaptı diye annesine kufretmek delikanlı adama yakışmaz

• Yaptığım yorumlar artık ne kadar rahatsızlık verdiyse ufacık ve alakasız şeylerden rant sağlamaya çalışmışsın. Koro şeklinde söylemekle bireysel söylemek tabikide farklı. İnsanın gözüne sokar gibi binlerce taraftar tezahürat halinde birisinin ölmüş annesine küfür ediyorsa bu bir ayıptır. Üstelik bu adam karakterli ve sırf bir hatalı gol yedi yedi bu saygısızlığa maruz kalıyorsa. Ne yazıkki benim Tolgayı savunduğum kadar daha kendi takımında oynayan bir oyuncuyu savunmuyorsun üstüne birde bu ayıbı nasıl örtemeye çalışırım diye 10 takla atıyorsun. Galatasaray ın stadı size geçen sene centilmenlik dersi verdi. Çarşıya gelince çarşı kendisini Beşiktaştan daha ön plana çıkarmak isteyen bir gruptur.

• Bence iyi bir kaleci alınmalı bakın GS de muslera olmasa GS çok daha önceden çökerdi geçen sene şampiyon oldularsa muslerananın katkısı büyük kaleci kimi zaman öne çıkıp maçı aldırmadı aslında tolga bu yıl iyi başladı ama geçen seneki yaptığı hatalarla kendini çok yıprattırdı. Özellikle sporting maçında çok net pozisyon hatası yaptı Diğer 2 gol hadi neyse onlar yenir ama ilk gol net hata

1|1
    0|0
  • sabriye dönmeden ayrılmasında fayda var. en ufak hata göze batar hale gelecek bir süre sonra. hayırlısı olsun Tolga için

1|1
    0|0
  • Siktirsin * muşmula suratlı ağlağı. Yetersiz olduğunu şimdi mi farketti? İki senedir takıma kattığı hiçbirşey yok, Galatasaray'a yollanan 2. kaleci Cenk Gönen kadar bile kurtarış yapmamıştır anca üstüne gelen topları tutuyor.

İki senedir en kritik virajlarda takımı yakıyor, bilmiyor muydu kapasitesinin olmadığını? Biliyordu, iyice ayan beyan olunca diyor bunları, bir şekilde o toplar girmeseydi keyfi yerindeydi şimdi.

0|0
    0|0
  • Kesinlinle ayrılmalı. Beşiktaş taraftarı Tolga Zengin'i hak etmiyor.

Adam annesini toprağa verdiği gün Beşiktaş taraftar için maça çıkıyor yediği hatalı gol yüzünden ölmüş annesine küfür ediliyor.

Yolu açık olsun.

1|0
    0|0
  • Bu kalecinin asilliğine hayranım zaten. Beşiktaş hak etmiyor böyle kaleciyi ama sıradan Anadolu takımlarında oynamasını da istemem.

1|0
    0|0
  • Ayrılmamalı bence.

1|0
    0|1
  • Galatasaray maçına çık öyle git l*n 😄

1|0
    0|0
  • Maalesef ülkemiz hata yapanları bir kalemde silebiliyor. İnşallah hayırlısı olur tolga için ama ben üzüldüm

1|0
    0|0
  • Beşiktaş gibi bir ligin dev takımı nasıl böyle bir kaleci alıyor insan merak ediyor cidden, trabzondada olağanüstü performansı yoktu, kesinlikle gitmeli

1|0
    0|0
  • günay daha iyi

1|0
    0|0
  • Ziktirip gidebilir

0|0
    0|1
  • Ölmüş annesine bile saygısızlık edildiği bir camiada daha fazla kalması beklenemezdi zaten.

1|0
    0|1
    • Sabri ve Burak basta olmak üzere birçok gs oyuncusunun da anasına bacasına sovuluyor , hala takımdalar ama

• ya sen daha çok yenisin bu işte gs kadar küfür eden başka topluluk yoktur. Emre gsa hizmet etmiş senelerce sonrada gitmiş gs yönetimine bakın fb bana bu kadar para verecek siz verin size geleyim diyor vermiyorlar sonrada emre fbye gidiyor yaptığınız tezahürat bu

BU dünyada para büyük ihtiyaç
      Emre Belezoğlu para muhtaç
      Alexle dost ol Tümerle arkadaş
      ANANI DA SAT EMRE YAVAŞ YAVAŞ

https://www.youtube.com/watch?v=N3JqGiYHRlw

Sen ne ahlakından ne saygısızlığından bahsediyorsun.

• bence ayrılmamalı türk futbolcular bu kadar basit harcanmamalı

1|0
    0|0
  • stirsin gitsin tipini s*ğim

ya fenerbahçeliyim yok anam öldü yok eşim şey yok belim ağrıyo yok popom yok elim üşüdü diye yaptıklarını iyi hatırlıyorum Beşiktaşlılara da yazık defolsun amatöre

0|0
    0|0
  • Gelmesi hataydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...