Yaz geliyor artık az kaldı spora başlayan başlamaya hazırlanan var mı?

lütfen başlamayın bizim spor salonu liselilerle doldu taştı yaz geliyor diye gelmeye başlamışlar adım atacak yer kalmadı biz yılın 12 ayı gidelim adamlar 3 ay gelsin ne güzel valla bide sürekli aynaya bakarlar falan onun için lütfen oturun evinizde ne güzel :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben de yazıldım spor salonuna uzun süre gitmeyi düşünüyorum hem biraz kilo verme amaçlı sağlık için hemde vücudu fitleştirmek için.yaz için gitmiyorum sırf .ünideyim.bakalım bir 5 aya vücudu fitleştiririm gibime geliyor.protein tozu kullanmıyorum balık tavuk filan yiyorum.

0|0
    0|0
    • doğal yolla en iyisi ben 1 senedir falan yaptığım için artık kullanmaya başladım

Kızlar Ne Diyor 3

• Ewet bndE gidicm spor salonuna babamdn money bekliyorum..

0|0
    0|0
  • Fitness vucut geliştrme antrenörlüğü yapıyorum yardımcı olabilirm program konusunda ya da kafanıza takılanlarda :D spor iyidr iyidr protein kullanmadan yapılırsa o kaslar daha da iyidr =)

0|1
    0|0
    • fitness vücut geliştirme antrenörüsün ve protein yapılmadan kasların daha iyi olacağını savunuyorsun :)

• Ekliyorum sorularım var hocam :)

• haklısınn kardeş haklısın amannn size laf anlatmaya benim dermanım yok hadi ii geceler.

• ben her gün spor yapıyorum zaten :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla gelmesinler adım atacak yer kalmıyor birde her alette çalışıyorlar komik komik tuhaf tuhaf şeyler yapıyorlar.

mottoları da ben 3 ay yapsam toparlarım benim vücut çabuk toparlıyor.

birde gelip arnold, coleman gibi adamların fotoları görüp ben öyle olmak istemiyorum demeleri yok mu omg

0|0
    0|0
    • abartmak istemiyorum falan diyorlar 1 makinenin başında 3 kişi bekliyorlar bnlar hepsi arkadaş ya aynı çalışıyorlar benimde hevesim kaçıyor salla falan diyorum soyunma odası desen tam facia

• Şampiyon, elleme çocukları, bırak çalışsınlar :)

0|0
    0|0
    • evde mekik nelerine yetmiyor :)

• amaan bırak onların yardımı eksik olsun başnda 1 saat bekliyorlar abi kaç set kaldı falan

• bn kick boksa yazıldımda öyle kilo vermek için değil zaman geçirmek için yazıldım

0|0
    0|0
  • o değil daha 1. ayı dolmamıs cocuk gelmiş boldenon testoya başlıyor :D

0|0
    0|0
  • Kardesim sende de pek düzenli spora giden birisinin vücudu yok. Kollar omuzla gögüs falan çok iyi değil hani

0|0
    0|0
    • o 1 sene öncesinin resmi kardeşim

• Anladım. Sen de akşam falan git liseliler pek gelmez ya da sabahları.

• akşamları çok kalabalıkk oluyor zaten mülteci kampı gibi soyunma odası

Yükleniyor...