Seni kaşar olmadığın için reddeden bir erkeği nasıl etkilersin?

seni reddetme nedeni beğenmemekten mi kaynaklandığı sorulduğunda hayır sebebi iyi bir kız olması ve ben iyi kızları üzmek istemiyorum demişse. Sana bir şans tanımasını nasıl sağlarsın?

0|1
10|16

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kendin için soruyorsan bence zaten etkilemişsin :) ne güzel ki senin diğerleri gibi olmadığını fark etmiş.ama onun ciddi bir ilişkiye niyeti yokmuş ve sana saygı duyuyor.extra bir şey yapma ve bırak dilediği gibi yaşasın.. ne kaybettiğini zaten çok iyi biliyordur.herkesin kendi seçimi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hayır bence o iyi kızları üzmek istemiyorum diyerek "seni beğenmedim,o yüzden beğenmediğimi söylemeyeceğim,boşuna uğraşıpta kendini üzme,en fazla cinsel anlamda birşeyler yaşarız üzülürsün" dür.

2|1
    0|0
  • kaşınıyosun galiba. adam aşk istemiyo belli ki sen zorlarsan seni de kabul eder ama sadece kullanır yani o kadar. üzülürsün kısacası

2|0
    0|0
  • Öyle bir erkeği etkilemek için bırak kılını kıcımda bokun parçasını atmam yerinde olsam önüne kimki şans tanıcak sana yaa sen birazcık gururlu ol Allah aşkına ne işin olur böyle biri ile...

0|0
    0|0
  • pes ya pessssss. seni kaşar olmadığın için reddeden biri KAŞARCIdır. ve sen bunu etkilemek mi istiyorsun? O zaman kaşar olmalısın. Kim tanıyacak şansı o mu? afedersin ama, çamur gülü kendine layık görmemiş, gül çamursuz yapamam demiş. bu buna benzedi.

0|0
    0|0
  • bu çocuk bana hiç yabancı gelmedi nedense .. ben sana sebebini söyleyim bu cocuk adam gibi adam bu çocuk sevmez birini kolay kolay bu çocuk aşık olmaz çıkar takılır kafasına göre yatar kalkar kullanır evet bunalr dogru şeyler degil ama bunu en azından gidip namuslu kızın namusuyla oynayarak yapmaz zaten yoldan çıkmış bi kıza yapar yani senide sevmiyo sevemez kendini yıpratma boşyere etkileyemezsin

0|0
    0|0
  • Kasar olmayimi deniceksin sirf cikmak icin ?

Cevabin sorunda gizli :)

1|0
    0|0
  • Kaşar kızlarla hiç işim olmadı hatta onlardan hep kaçtım

benim yanıma efendi dürüst hanım hanımcık kız lazım

öyle birşey olursada red etmem

kaşar kızları sadece kullanmak için yaklaşırlar emin ol

1 gece 2 ci gün hadi eyvallah derler

sen düzgün olmaya devam et

kaşarla eğlenirler

düzgünle evlenirler

1|0
    0|0
  • bosver hic uğrasma bile eğer kasar birilerini arıyorsa baskasını bulsun. demekki sen daha iyilerine layıksın... :)

1|0
    0|0
  • kızım bune biçim soru ya...niyetin bozuk sanırım kaşarlık konusunda..bide erkeklere derler karı kız peşinde koşarlar diye...al işte bunun kız versiyonu

0|0
    0|0
  • vereceksen olur. başka da birşey olmaz demiş açıkça. daha neyin peşindesin?

1|0
    1|0
  • Altına yatıp iş bittikten sonra*edilmeyi kabul edersen bi şans verir sana

0|0
    0|0
  • ondan sana sevgili olmaz,olmaması daha hayırlıdır.inadı bırakmalısın.

0|0
    0|0
  • bence olduğun gibi kal

0|0
    0|0
  • böyle bir amacın varsa kbakma ama kaşarsn saten

0|0
    0|0
  • O çocugun kaşarlara karşı savaşı var. Bırak da savaşı kazansın.

0|0
    0|0
  • bunu diyen erkek doğru söyleyen bir karaktersizdir bırak öyle kalsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ya bahane bulmuş ya da gerçekten aşk istemiyor,adam takılma kopma derdinde.Iki şekilde de sana bundan hayır yok,sal gitsin :)

0|0
    0|0
  • bu insana hala değer verebiliyorsan git kasar ol. çocuk aşk yaşamak için cikmiyor faydalanmak için çıkıyor biriyle.

1|0
    0|0
  • Ya kızım çocuk demiş işte ben onu üzerim diye. Niye zorla kaşınıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • madem açıkça seni üzerim demiş neden kendini yakasın ki.. çok mu hoşlanıyosun

0|0
    0|0
  • Ölüm dediğin nedir gülüm, ben senin için kaşar olmayı göze almışım..

1|0
    0|0
  • git de ki '' ben senin için kaşarda olurum... '' o zaman sana şans verir. zaten sen kaşınmışın.

0|1
    0|0
  • kaşar ol.

0|0
    0|0
  • Şimdilik ciddi ilişki istemıyor demekki.Takılıyor oyle.

0|0
    0|0
  • Kasar gibi davran he dediginde bas tekmeyi. Akillanir belki yuzsuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...