Sporting Lisbon - Beşiktaş?

Beşiktaş'ın Avrupa liginde üst tura çıkamamasını hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• 15 dakikada 3 gol yediler yazık oldu.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş çok iyi bir ilk yarının ardından resmen kabusu yaşadır ayrıca stadyumda yapılan anonsa fenerbahçeli olmama rağmen çok rahatsız oldum hakarete dayalı şeyler ben ilk kez görüyorum böyle bir şeyi.

0|1
    0|0
    • Demi yaaa benim de hoşuma gitmedi inanır mısın attığımız golden sonra maç bitene kadar sovmuşumdue

• Evet ben futbolu çok sık takiben eden biri olarak bu yaşıma kadar bir çok maç izledim ilk kez böyle bir anons saçmalığı gördüm resmen hakaret yani o yapılan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• inşallah hafta sonuda biz çakarız tam olur

1|2
    0|1
  • Tolga takimin 6 maçlık performansına arkadaşlarının emeğine yazık etti , bazılarının kına yakmasına neden oldu

0|0
    0|0
  • derbiyide kazanamazsa sıkıntılı dönem, düşüş ve klasik besiktas zamani başlıyor derim.
    alıştık önce gaza getirip sonra söndürmelerine

0|1
    0|1
    • Aynen ya bu sene bari olmasın bu takıma bu takım kurgusuna çok yazık olur ne güzel mis gibi takım var ya bu takımla avrupada cidden final oynayabilirdi Beşiktaş ama turk takımlarının tek sorunu gol yedikten sonra işi bocalaması bide çok gol atmak istemez turk takımları 1-0 olsun bizim olsun dusuncesi vardır bak sportinge ne güzel geri dönüş yaptı olan beşiktaşa oldu yine

• fransada tarihinin en büyük terör saldirisini alıyor. mac esnasinda bomba patliyor. yapilan röportajlarda gomezin psikolojisi bihayli bozulmus olduğu ogreniliyor. ama sonuç. adam 1-2 hafta suskun. sonra yine profesyonel sekilde topunu oynuyor.
      bizde ise gökhan töre, olcay, oguzhan vs. her sene lig başında 3 hafta iyiler. 5 hafta kötüler. bunlara ne oluyo. bunlarin derdi ne? neden performans düşüyor. çözemedim. takım genel anlamda iyi ama. bir türlü güvenmedim.

• Aynen ya bende duydum onu cidden noluyo bilmiyorum neden hep bizim takımda bir sıkıntı var çözemedim

• Tolga yüzünden yine.

0|1
    0|0
  • Hatırlatma aklıma geldikçe sinirleniyorum

0|1
    0|0
  • Tolga gibi kaleci olcay gibi 10 numara olursa başına bile cikamaz. ligdede birsey yapamaz

0|1
    0|0
  • daha dur sen gsye yenilip liderlikten olup tepe takla olucak görürsün..

1|1
    0|1
  • Sorma bro 500 lira kaybettim

0|1
    0|0
    • Ooo ona da yazık olumuş valla neyse sen bu sefer de gs maçı için yap bir kupon beşiktaşa ver bu sefer yeneriz gs yi diye düşünüyorum

• Fanatik gsliyim bjkyi seviyorum avrupada tur atlar dedim olmadi. Bu sefer gsye vericem gs hic yakmadi beni bjk maclarinda.. :)

• Heeee gs liysen oradı başka tabi gs ye ver tabi :D

• Kaleci tolganın yüzünden diyorum

0|1
    0|0
  • Tolga'nın kalecilikle bir bağı olup olmadığını sorgulatan maç

0|0
    0|0
  • Beşiktaş böyle bir takım 2-0 öndeyken 90+ da 3 gol birden yiyip 3-2 mağlup olur. Avrupa takımı olmadığını bir kez daha gösterdi

0|0
    0|1
Yükleniyor...