Erkekler, kız arkadaşınızın nasıl olmasını nasıl davranmasını istersiniz?

Sevdiğiniz ve ciddi düşündüğünüz kız arkadaşınızın nasıl olmasını nasıl davranmasını istersiniz?

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Kendi gibi olmalı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oturaklı olmalı,onu bunu çekiştirmemeli,kendini beğenmişlik ukalalık yapmamalı mütevazi olmalı, hanım hanımcık doğal ama pasaklı olmamalı...

0|0
    0|0
  • Ne yapcaksin ona göremi davrancaksin :D kalkmasini oturmasini bilen evi arabasi olsun evcimen olsun ... nereye gidiyo bu hikaye bilmiyorum ama ben gittim bye bye :D

0|0
    0|0
  • güvenilir hani derler ya hanım hanımcık bide boyu 1,70 üzeri olsun yeter ben uzunum yanımda kısa bir kız tuhaf kaçar

0|0
    0|0
  • kaşar olsun herboku yesin enson benim başıma patlasın evlenmek zorunda kalıyım :D :D :D bende böle bi manyagım işte fantazim bu :D A:sdoasdla

1|0
    0|0
  • en önemlisi güleryüzlü olması. en nefret ettiğim ve dayanamadığım insan tipi asıkyüzlü olan insandır.

0|0
    0|0
  • sevıldıgını ve hayatının gerıı kalanını sevdıgınle gecırecegnı bılıyorsan nasıl davranıcagında bılırsın bılemıyorsa kendısaı bılır

0|0
    0|0
  • Anlayışlı olsun yeter

0|0
    0|0
  • böyle saf saf baksın mal gibi:)hehe zeki olmalı ya bence akıllı boş konuşmamalı

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık ölçülü saygılı seviyeli sevecen yetenekli anlayışlı seksi arzulu

yeter mi

0|0
    0|0
  • dürüst güvenilir .. onu sevdiğimi bilerek davranmalı ve bana küçük süprizler yapmalı :)

0|0
    0|0
  • Fazla dır dır edip adamın kafasını ütülemesin yeter...

0|0
    0|0
  • olduğun gibi görün... göründüğün gibi ol

0|0
    0|0
  • yemek yapsin, evimi temizlesin ,biipp, cok konusmasin ..

0|0
    0|0
  • Sağa sola zıplamayan, oturaklı birisi olmasını ısterim

0|0
    0|0
  • güvenilir biri olsun yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya olduğu gibi görünecek;ya da göründüğü gibi olacak.

Kişilik oyunları gereksiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...