Kalbinizi mi mantığınızı mı dinlerdiniz?

biriyle tanıştım çok çok iyi biri, çok kibar duygusal ve sayre.. benim belkide bulup bulabileceğim en iyi kişi o.. benimlede ciddi düşünüyor beni çok beğendiğini söyleyip duruyor daha ilerletmek istiyor buluşmak yemeğe gitmek falan.. ama ben bu çocuğu beğenemedim, yani huyu suyu mükemmel ama dış görünüşüne gelince işte orda duruyor..biliyorum en önemsiz şey bu aslında bi ilişkide ama göze hitap etmeyeni kalpte istemiyor sanki.. ne yapmalıyım.. bukadar iyi birini kaybetmekte istemem.. zor siz olsaydınız ne yapardınız

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Nakitin sesini dinlerim :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu cok iyi biri bunu kacirmamaliyim diyip cikarsan ve ben.kusuru gormezden gelirim ne olacak diyip onemsemezsin sonra isler biraz daha ilerleyince bu is daha zorlasir bi an tekrar o dusuncelerin ortaya cikarsa sorunlar baslar senin icin ama su da var belkide sandigindan cok daha fazla seversin onu isler degisir senin icin kusur olan seyi onemsemezsin

0|0
    0|0
  • tabiki mantığını dinleyeceksin. sana bu kadar değer veren kaç kişi çıkar ki hayatın boyunca. bu arada sen çalışıyor musun, çocuk ne iş yapıyor. ciddi düşündüğü için bunlarda önemli derim.

0|0
    0|0
    • ikimizde calisiyoruz, eski okuldan tanisiyoruz ama hc konusmuslugumuz oktu cesaret edememis eskiden hic gecenlerde tesadüfen karsilastik ben konustum ben utangac biri degilim ama o tam tersi telefonda yazdi yüz yüze söyleyemedi bile.. bilemiyorum iste kafam karisik..

• kalbini dinleyerek itin tekiyle evlenebilirsin. huyu suyu mükemmelse sende ciddi düşünmelisin. ben olsam öyle yapardım.

• Mantığımı dinlerdim...Aklımda şüpheler varsa o ilişkiyi bitirirdim...

0|0
    0|0
  • vücut yapsn 1 senede tamamdır üçgen vücut en azından oradan açığı kapatır

0|0
    0|0
  • mantık çünkü kalp yanlışa sürükler

0|0
    0|0
  • kalbının sesını dınle dogru yolu bulacagından emınım

0|0
    0|0
  • Tip geçicidir yahu. Sen onun tipiyle mi çıkıyorsun allah allah ya? bu kadar yüzeysel olmayın

0|0
    0|0
  • mantığı dinlerdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kalbımı dınlıyorum ve kaybeden yıne ben oluyorum

0|0
    0|0
  • Hangisi işime geliyorsa onu dinlerim.

0|0
    0|0