Yaşadıklarını yaşatır mısın?

Ayrılık acısı bazen

bunalıma bile sürükler insanı

Moral verici sözler söylersin

Arkadaşın iyi olsun diye

Bazen de canını yakana beddua edersin

;

Elinde imkan olsa

Senin yaşadığın acıyı ona da yaşatmak

ister miydin ?

• İsterdim
    14% (1)33% (1)20% (2)Oy Ver
  • Yaşasın ve aklı başına gelsin
    43% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
  • Yaşasa ne olur kalbimi kırdıktan sonra
    43% (3)33% (1)40% (4)Oy Ver
  • İstemem
    0% (0)34% (1)10% (1)Oy Ver
  • Bence...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• onun bana yaşattıklarını ben ona yaştsam benim ondan ne farkım kalır.. allaha havale ederim rabbim elbet yaşatr...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben adalete önem veriririm. karşımdaki keyfiyetle, bencillikle davranıp rahatça hareket edebiliyor, o hakkı kendinde görebiliyorsa elbette ki acı çekmesini arzu ederim. bu kin, nefret değildir; adalet istemidir. siz de acı çekiyorsunuz ve onun hataları yüzünden ileriye dair çok şey kaybediyorsunuz, başta güveni...Özeleştiri yapmasını, beni aratacak kişilerin karşısına çıkmasını isterim. herkes sorumluluklarının bedelini bir şekilde ödemeli. insan hayatı basit değildir. sevgi de sevgili de ayağa düşmemeli, düşürülmemeli...

0|1
    0|0
  • bana ayrılık acısı değilde iftira atması çok koymuştu Allah a havale etmiştim üç ay oldu mesaj atsam mı diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • eger elimde sevmedegim birine aynı şeyleri yaşatma imkanım olsa yaşatmak isterim aynısını yaşatmayı ama konusuna göre degişir bazı acılar vardır kimsenin hak etmedigi:)))))))))

0|1
    0|0
  • C: Yaşasa ne olur kalbimi kırdıktan sonra

0|2
    0|0
  • Kindar bi insan değilim... Yaşatmazdım..

0|2
    0|0
  • kıyamam ona

0|2
    0|0
  • Kesinlikle EVET.yasattığı acıyı o da yasasın isterim.

0|1
    0|1
  • Hayır .Yasayacak bile olsa benim elimden olmasın.

0|1
    0|0
  • evet:) gerçi yaşattıgım için yasadım ama yine yaşatmak isterdim ona

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçek sevgide böyle birşey mümkün olamaz kıyamaz insan onun acı çekmesine ama o insan bize yaptıkları ile o sevgiyi yok etmeyi başarabilmiş ise o zaman azaplardan azap begensin. Tabi elinizde bunu yapmak için imkan olması gerekiyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...