Kilo kas fit vücut için?

Arkadaşlar merhaba. 1.75-1.80 boy 58 kiloyum. Birçok şey denememe rağmen kilo alamadım. Makarnayı bile ekmekle yiyorum ama bir türlü kilo olmuyo. Düzgün bir fiziğim var çok belli etmese de üçgen sayılabilecek bir vücuda sahibim. Ne önerirsiniz hem kilo hem fit vücut için. Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum ama elimdeki kırıktan dolayı implant takıldı henüz 2 ay geçti o yüzden ağırlık kaldırma gibi işlemler şu an sakıncalı.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• cok yemek ile alamazsin o metobolizma ile alman icin sık yemen mesela bir ogunde 1 ekmek yiyecegine yarim saat araliklarla yarimsar ekmek ye ki bos kalmasin emin ol trk care :)

0|1
    0|0
    • Peki vücut için ne diyosun. Kilo alıp göbeği şişirmeyiz umarım :D Şuanki halimi korumak istiyorum göğüs karın kasları orantılı bir şekilde belli yani sürekli bir çalışma ile daha güzel bir hale getirebilirim ama dediğim gibi elimden dolayı şu an pek ağırlık kaldırmak doğru değil

• Teşekkür ederim hayırlı geceler :)

• rica ederim sanada

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• senin durum metabolizma ile alakalıdır. doktora görünmeni öneririm. ayrıca vücut meselesi zayıflıktan kaynaklıdır

0|1
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...