Arkadaşlık sitesinde biriyle tanışıyorsunuz...

İnanılmaz bir uyum yakalıyorsunuz oradaki hesaba girmeme kararı alarak saatlerce telefonda konuşuyorsunuz gülüyorsunuz eğleniyorsunuz ama görüşmek için birbirinizi daha fazla tanımak gerektiğini düşünüp birbirinize 3 hafta sonra görüşmenin doğru olacağını söylüyorsunuz. bu arada telefonlarda küçüklüğünüzden bu yaşınıza kadar olan her şeyi anlattığınızı ve onunla konuşurken huzurlu olduğunuzu hissediyorsunuz ama yine de içinizi kemiriyor bir şeyler, her şey bu kadar güzel olabilir mi diye düşünürken bir yandanda acaba oraya giriyor mu diye bakmak istiyorsunuz ve farklı bir hesap açıp ona bakıyorsunuz. adamın günlerce girmediğini görerek evet doğru adam derken birden karşınızdaki adamın girip kısa süreliğine kalıp çıktığını görüyorsunuz. burda ne düşünmek gerekir o da bana mı bakıyor yoksa farklı bir niyeti olabilir mi? benimle konuştuğu hesaptan bunu yaparken bir gün göreceğimi bilmesi gerekir

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• yok bence o seni yoklamis..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• adamla daha yüz yüze bile görüşmemişsin bence çok şey bekliyosun... beklentilerini aşağıda tut çünkü çoğun içinde az da vardır... kafan rahat olur...

0|1
    0|0
  • Kısaca açıklamak gerekirse;

Yuh. Paranoyanın bu kadarı.

0|0
    0|0
  • Belli bir şartlar karşısında konusuyorsan ve güvenini sarsıyorsa şartları yok sayıyorsa konusmak anlamsız bence.

0|0
    0|0
  • yaş 15'mi?

0|1
    0|0
  • Cinsellik ile yaşıyoruz, aklımızda, her yerde :) OLMAZSA OLMAZ!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ortada bir guvensizlik var tabiiiki , ama bunlar iliskinin basinda fazla düsünmemen konular , once gercekten tanimak gormek istiyorsan bi gorusun ve iliskinizi sonrasnda daha seffaf hale getirin derim boyle aklına takılanları ona sorarsın

1|1
    0|0
  • fikir neyse,zikirde odur sabit ilişkim olsun ama ben arada farklı takılayım.. sana tavsiyem boşver böylelerini oda neden mi tecrübeyle sabit başıma 10 gün önce aynı olay geldi ki biz görüştük sonuç ne adam bana zaman tanı dedi muhahahaha dedim:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...