30-40 günde kaç kilo verebilirim?

arkadaşlar ben 58 kiloyum boyum da 1.60 5-6 kilo vermek istiyorum. bu süre içerisinde bu kadar kilo gider mi? cildim zaten düzgün. 5 kilo fark eder mi bakıldıgığında? lütfen yardımcı olun

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6 kilo rahat verilir ama sakın aç kalarak vermeyin, ara öğün olarak hafif bir şeyler yiyin ki metabolizma hep aktif kalsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim boyum 162 kilom 66 ydı. 7 kasımda diete başladım bugün 12 kasım , 5 haftada 6 kilo verdim şu an 60 im. 1 kiloo daha vercem daha vermem. ben zayıf olmayı evmiyorum kıvrmlarım yok oluyo sopa gbi oluyorum ben beyonce gbi hatları seviyorum kendimde ondan 59 da kalcam sende 40 günde 6 kilo filan verebilirsin bnce eğer zyıf olma isiyosan

0|0
    0|0
    • nasıl verdin

• sabah diet beyaz peynir 4-5 zeytin salatalık domates 1 dilim ekmek, öğlen meyveyi diet yoğurda doğradım elma muz evde ne varsa ama sadece 1 meyve onun üstüne tarçın koyup yedim. akşam 2 -3 köfte veya aynı boyutta tavuk balık yanına bol salata brokoli haşlama vs . akşam 7 den sonra asla yemek yok. bol su içtim yeşil çay içtim ve günde 30 dak yürüyüş yaptım

Erkekler Ne Diyor 8

• 4 5 kilo kadar max.

0|0
    0|0
  • 40 günde 20 kg veririm, seni bilmem.

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenme ve düzenli bir sporla istediğin kiloya ulaşırsın 2 ay içerisinde :)

0|0
    0|0
  • sauna kesin çözüm başka yol yok hızlı kilo vermek için

0|0
    0|0
  • Kilon çok fazla ben 180 boya 65 dim 5 daha verdim tam oldu senin en az 10 kilo vermen lazım.

0|0
    0|0
  • 3kg verebilirsin sağlıklı bir şekilde.

0|0
    0|0
  • 5 kilo farkeder. Ama iste sağlıklı bir sekilde vermen gerekiyor

0|0
    0|0
  • kendini biraz yorup spor yap. oturdugun yerden olmaz diyetle.. vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...