Nasıl kolayca çileden çıkarsınız?

Her insanın hassas olduğu konular olabiliyor. Hassas olduğunuz konuları düşünüp , ben bu konu ne zaman geçse, bu olay ne zaman yaşansa öfkemi tutamıyorum dediniz mi ? Nasıl çileden çıkarsınız ?

İlk aklıma gelen sık yaşadığım bir durum olduğu için, yemekten yedikten sonra 5-10 dakika yediğim yemeği hazmedeyim, şöyle bir sigara içeyim, sonrada sofrayı toplarım mantığı ile hareket ederim.

Yemekten hemen sonra, acele edilecek bir durum yokken insanlardaki hareket hızı normalin 3 katı şeklinde artarak bir sofra toplama girişimi yaptılarmı, bu beni çileden çıkartan bir durum oluyor.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Cok sabirliyim ben bile bazen sasiriyorum kendime :) 1 sene önce küstügüm bir kadinla 1 sene sonra hesaplastim bana kalsa yine susardim ama yaptigi hareket beni cileden cikardi gözüm döndü hayatimda ilk defa biriyle bagira bagira kavga ettim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İstemediğim şeyleri zorla yaptırmaya çalıştıklarında, hayır dediğim halde ısrar ettiklerinde, emir kipiyle konuştuklarında çileden çıkarım fakat şöyle bir durumda var 1 haftadır sinirlerimi, öfkemi kontrol edemiyorum bu çok zor. İnsanları suçsuz yere kırmak üzüyor beni.

0|1
    0|0
  • Özel bir durum yok.İstemediğim şeyleri zorla yaptırmaya çalıştıklarında ya da ısrarla söylediklerinde çileden çıkarım .Sabrım iyidir ama çileden çıkttım mı gerisine karışmıyorum.Kötü bir huy.

0|1
    0|0
  • Nankörlüğe ve dönekliğe tahammülüm yok

0|2
    0|0
  • Yalan ve bana karişmasi

0|1
    0|0
  • Ofkemi kontrol edebiliyorum, kolay kolay cileden cikmam. Ama bekletilmek acaip geriyor beni.

0|1
    0|0
  • Kıskanclıkla.bir saniye gibi bir kısa süre delirmeme yeterde artar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birinin beni küçümsemesi çıldırtır beni o kişiyi pişman ederim.

0|1
    0|0
  • Emeğe saygı konusunda çok hassasım. Çileden çıkarım hemen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...