Günde iki buçuk saat yürümek?

arkadaşlar günde hızlı tempo iki buçuk saat yürüyorum. sizce bu kaç km eder ortalama? Ve sizce bu şekilde kilo verebilir miyim? Şekeride kestim, tatlı falan yemiyorum. Sorunum basen ve bacak erir mi sizce?

Güncellemeler:
güncellll

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Helal sana istikrarlı kadınsın 12 ila 15 km vardır.2 ay sonra hakkını alırsın bol su iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Telefonuna runtastic programını yüklüyorsun, o senin ne kadar mesafe katettiğini, ne kadar kalori harcadığını gösteriyor.

1|0
    0|0
  • 15 km

1|0
    0|0
  • ben 45 dk da 5 km yürüyodum.. baya hıslı ama sen de öleysen 10 km vuruyosun demektir.. böle gidersen çöp adam prd kadın olursun. yediklerine dikkat et

1|0
    0|0
    • ay çook teşekkür ederiim

• ricalar :):) ben yürüme+diyet+iğne (doktor tarafından) 4 ayda 15 kg verdim

• Hergün 80dakika yürüyorum 7.6 km. 120ye oranlarsak 11.4 eder. Benden azıcık daha hızlı yürüdüğünü varsayarsak 13km falan yürümüş oluyorsun yaklaşık ve benim yanlarım gitti. Bacaklarına da etkisi olacaktır diye düşünüyorum ;)

1|0
    0|0
  • Bak bu şekilde devam et. Beslenmene de dikkat et aynı zamanda. Ekmek ve abur cubur yeme 2 ayda rahat 10 kilo gider. Ama mekikte çek ki göbek sarkık olmasın. Bende ilgileniyorum sporla uzun zamandır

1|0
    0|0
  • 2,5 saat iyiyimiş vallah her gün yürümek isiydir zamanla zayıflarsın ya maşşallah kesme devam

1|0
    0|0
  • 10 km.

0|0
    0|0
  • Bir bana doğru hızlı tempoyla gel bakalım sana işe yarar mı yaramaz mı söyleyeyim yoksa sen yürür gibi mi yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Sen hızlı hızlı yürümeye devam et moralini bozacağım ama ne var biliyor musun eğer kilolu bir yapıdaysan istediğin kadar hızlı yürü bu iş olmayacak öncelikle boğazını tutmayı öğren sonra bütün gün hareketsiz durma ve gün içerisinde belirli saatlerde ve genel olarak ihtiyacından fazla hiç bir şey tüketme su dahi olsa

• 6 kilo fazlam var sorun basenlerim zaten üst taraf hiçç yok sporsuz erimiyo basenler, dikkat ediyorum yediklerime de

• Basenler en zor bölge ama onun için sağlam spor yapman lazım bacak ve popo bölgelerini fazlasıyla çalıştırman lazım yani tamamen kardiyoya yönelik hareketler yapman lazım ki her baba yiğidin harcı değil. Spor salonuna gitmek şart yani.

• veremezsin en kolay sauna bol su yemek yok salata limon akşamları elma su o kadar içebiyorsan içki :D ve formadasın bebeğim benim yontem kışın abanırım ete yaza bir ay kala sauna bu diyet nasıl :D

0|0
    0|0
    • bu şekilde yapıyorsunuz iç organları yaşlandırıyorsunuz yoruyorsunuz yaşlanınca organ yetmezliği oluyor vucuda abanmayın derim

• maşallah şöyle deyim adımlarımız illa ki farklıdır ama ben 1 saat 15 dakikada 8 km falan yürüyordum

0|0
    0|0
    • bende ki yürüme ve spor azmi bitmiyor hiç üşenmem ya boğazı bir kesemedim ama...

• boğazı kesicen yoksa bir işe yaramaz

• Strava yi indir telefonuna o olcuyor zaten kac kalori yaktgni kac km yurdugunu daha kolay olur

0|0
    0|0
  • 10-12 km yürüyorsundur. Kilo verirsin ancak haftada iki gün tek öğün ye daha çabuk verirsin. Bir de akşamları yemeği ekmeksiz ye ve yemekten sonra hiç bir şey yeme.

0|0
    0|0
    • iki öğün yiyorum sabah bir de akşam. teşekküerlerr

• 15 km

0|0
    0|0
  • kesinlikle verirsin kiloyu. shekeri falan takma kafaya. canin ne isterse ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kız nasıl kestin :D ben niye eksemiyom

0|0
    0|0
    • normalde bende kesemiyordum hele çikolata var ya dakkasına kendime verdiğim sözü unutuyordum eve aldırmıyorum artık kimseye sokturmuyorum arkadaşlarıma da dedim dışardada aldırmıyorlar alıştım baya canım istemiyor artık

• ne kızı oğlum :D

• @okocha6 ay erkek misin :D pardon kardeş

• Harikasın:) kesinlikle sağlam kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 2 bucuk saat hızlı tempoda yürüyeceğine 1 saat düşük tempoda jogging koşusu yap çok daha fazla kalori yaktırır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...