Sevgilim giyim konusunda beni dinlemiyor..

İyi günler, sevgilim süslenmeye ve giyimine çok önem veriyor. Tabiri caizse yeri geldiğinde yazın mini etek veya mini şort giyiyor. Bunu kesinlikle dikkat çekmek için yaptığını düşünmüyorum çünkü gerçekten ahlaklı ve öz kültürüne düşkün birisi. Ama sorduğumda bana '' Ben başkaları için yaşamıyorum böyle kendimi daha rahat hissediyorum ve bakmaları onların terbiyesizliği '' diyor. Bende diyorum ben sana bakmalarını istemiyorum böyle dikkat çekiyor paylaşamam benden başkası sana bakamaz senin hatlarına bacaklarına bakamaz ve ya biri laf atsa taciz etmeye kalksa allah korusun, dayanamam öldürürüm oracıkta '' diyorum evet haklısın flan diyor ama yine giyiyor en sonunda kavga ediyorum '' of tamam giymiycem '' diyor trip atmaya başlıyor 2-3 gün boyunca. 2gün önce bahsettim bana '' Keşke avrupada yaşasak beraber orda kimse böyle bakmaz sende kıskanmassın bende rahat rahat giyinirim '' dedi. Bende '' ne avrupa ne asya farketmez erkek erkektir ve ben hiçbir türlü müsade etmem ne avrupa ne anadolu erkeği farketmeden ben seni paylaşamam '' dedim. Bu olay yazın ve diğer mevsimlerde hava güzel olduğunda bazen başıma geliyordu ve ilkbaharın gelmesiyle yine yaşıycam artık bi çözüm bulmam lazım. Sizce bu konuda nasıl söz geçirebilirim napabilirim ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah için giyimine dikkat etmeyen bir insan için etmiş neye yarar.Avrupada eşlerini insanlar kıskanmıyor evet.bununda bir çok ndeni var.Açılmak soyunmak tahrik edici giyinmek modernlik, avrupalılasma, tersi gericilik!..Çünkü bir kadından bir çok erkek faydalanamiyor!...Zina gözilede olur el ilede olur. Hadisi şerif var 'gözlerde zina eder' neresinden tutsak elde kalır.Allah cc. Insanın fitratina ne uygunsa onu emr etmiş.ama biz hayatı kendimize zorlaştırıyoruz.Bayanın düşüncesi kanaatimce avrupaya uymak giyimle olur ve ne kadar açıksak o kadar moderniz halbuki avrupanın bilim tekniğini almamız lazımdi.Fakat faydalı olanların dışında ne varsa onu aldık faydalıyları bıraktık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• "Tabiri caizse..." Sanki kötü bir şey söylüyorsun :) Sen git kendine tesettürlü kız bul o zaman.Kimseye karışma hakkın yok.O kızın kendi hayatı.Hayatını istediği gibi yaşar.Sana hayatında yer vermiş.İsterse seni de çıkarır.Sana ne?

0|0
    0|0
    • tesettürlü kız diye neden ayırdın ki ? Sevgilimse karışma hakkım var hayatıda benim hayatım benim hayatımda onun hayatı. İstediği gibi yaşayacaksa yanında beni bulamaz. ÇIKARAMAZDA. Aldıysan cevaplarını yoluna geri dön senin ne olduğun belli zaten.

• Sevgilin de olsa karışma hakkın yok.Sözlerine dikkat et.Soru sormuşsun, cevap veriyorum.Saygılı davranmak zorundasın.Terbiyesiz.

• Senin de ne halt olduğun belli değil.Kimliksiz, zorba, kendini bir şey sanan birisin.

• BENDE ÖYLEYDİM COK SEVİYORUM VE DİNLİYORUM SOZNU KOMPLE DEGİSTirdim kendımı o ıstedı diye makjaj cok az yapyorrum sadce goz makjajı .onu bıle ıstemıyo gozlerim renklı diye mini eteklerı elbiseler falan hepsı copte . istemiyo giymiyorum cok sevdigim icin katlanıyorum . haklı kımsenın bakmasını ıstemıyo

0|0
    0|0
    • helal olsun arkadaşım sana. Gerçekten takdir ettim umarım bir ömür mutlu kalırsınız böyle

• AMİnnnn insallah

• Giysin ya ne olucak. Kış mevsimindeyiz olabildiğince kapalı giyiniyorum yine de hayvan gibi bakıyolar laf atıyolar. Giyimle alakalı değil bu gerçekten.

0|0
    0|0
  • bence kız arkın senin bir erkek olduğunu anlamalı ve ona göre hareket etmeli ;)etmiyorsada bundan rahatsız olduğunu bile bile o zaman yeni aşklara yelken açma zamanı gelmiştir;) yanlış anlama kız arkını yargılamıyorum onun görüşüne göre gayet doğal gelir bu başkasına göre anormal ;) ama bence senin yaptığın normal türkiye gibi magandaların kol gezdiği bir ülkede yaşıyoruz çünkü ;))

0|0
    0|0
  • Bakmaları onların terbiyesizliğimi :S

Erkeklerin doğasını neden inkar ediyorki.

İnsan dikkat çekici herşeye bakar bir kadın bile bakar.

Aç aç ondan sonra onlar terbiyesiz geçin bu işi ya.

Erkek kadına meyilli güzel olan kadına herkes bakar edebiyat yapmasın!

0|0
    0|0
    • keşke bunu ona anlatabilsem :)

• bence kızı rahat bırak abartma ya istediğini giysin o senin giymne karılıyomuki sende ona karışıyosun

0|0
    0|0
  • Sevgilin sana uymuyor tam zıtsınız bu çekişmeli sekilde nasıl sürecek bence ayrıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl istiyorsa öyle giyinsin bırak.. Üstüne gitmek ters tepecektir.. Hem madem onun böyle giyinmesi hoşuna gitmiyorsa onunla birlikte olmayı niye istedin diye sorarlar adama..

0|0
    0|0
  • bırak ne yapıyorsa yapsın. sen yapma dedikçe yapar çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...