Boyle fiziği olan neden yok ya?

Boyle fiziği olan neden yok ya ?
Birincisi Siz kaslı misiniz diyen keZbanlar yazmasın evet kasliyim fitnessa gidiyorum ikincisi bizimkiler az yese belki onlarda yapabilir boyle 😍 Haksiz miyim brolar?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Zor değil. Üzerine düşülse yapılır ama her kızda da hoş durmuyor.

0|0
    0|0
    • Zor degil mi kim bilir kac senesini verdi kadın o fiziğe

• Sıkı bir sporla en uzun 1 senede yaparsın. Eğer uğraşırsan

En İyi Erkek Görüşü

• Merak ettim açıkcası senin şu kaslı vucudu bro ve güzel fizikli çok kız var ben ankarada hep görürüm güzel fizikli kızları.

1|0
    0|0
    • Bende ankaradayim ama hic göremiyorum nedense 😅

• Ben Batıkent'te oturuyorum Bahçeli'de takılıyorum genelde zaten en canlı kızlar burada biliyorsan

• Çankaya'da turangunesin orası canlı hosdere Cinnah 😂😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim millette şu var herkes sıfır beden olmak istiyor herkes kaslı olmak istiyor. Hayır arkadaş herkese zayıf olmak yakışmaz ya da herkese kaslı olmak. Kime hangi kilo yakışıyorsa o olmalı. İnsan kendiyle barışık olmalı. Senin sevdiğini bir başkası sevmez. Senin vücudunda başkasına iticidir. Oyüzden haksizsin 👎

3|0
    0|0
  • Sanirsin yurt disindaki kizlarin tamami boyle :D bence kadinda fazla kas erkegimsi bir gorunum yaratiyo. Dogalliktan yanayim kadindada erkektede abartili kas hos durmuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. si genetik
    2. si spor
    resimdeki bayan hem beslenmesine dikkat ediyordur hem de yıllardır spor yapıyordur.

2|1
    0|0
  • Salonda cok nadir goruyoruz

0|1
    0|0
  • 3Ay Fitness A Gitmiş Ergen Düşüncesi

3|0
    0|1
    • Türk kızı yagcisi barzo sana da merhaba

• Bizde kralı var birader burada iki kıza yaranacağım diye karsindaki insanı ezmeye kalkma her gün Türk erkeği soyle Türk erkeği boyle diyenleri hic görmüyorsun sanırım

• Yaşın 19dan fazlaysa ben bu siteye birdaha girmem ergen Arkadaş Ha Bide Her Kim Nasılsa Karşısındakini Öyle Sanır Senin İçin Rahat Olsun...

• haklısın bro

0|1
    1|0
  • babasına anasına mı el kaldırdı acaba

0|0
    1|0
  • Benim arkadaş böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...