Oturup ağlar mıydınız, yoksa ona hayatı zindan etmek için elinizden geleni yapar mıydınız?

Size şöyle bi sorum olucak. Diyelim birisine çok aşıksınız ve yıllardır ilişkiniz var. Ona çok güveniyorsunuz hatta o kadar çok güveniyorsunuzki, sizinle ilişkiye girmek ve ona ait olmanızı, birkaç yıl sonrada evlenmenizi istiyor. Siz de evliliğe sıcak bakıyorsunuz .

Neyse siz kabul ettiniz ve ilişkiye girdiniz. Aradan birkaç ay geçti. Ona hayatı zindan etmek için elinizden geleni yapar mıydınız, yoksa bu durumu gidip ailesine mi anlatırdınız ya da öylece oturup ağlar mıydınız?

Güncellemeler:
Soru eksik çıkmış özürdiliyorum. şurdan devam ediyorum. Aradan birkaç ay geçti ve siz kavga gürültü bi şekilde ayrıldınız. ..

0|0
18|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yoluna bak derim

bekareti bacak arasinda arayan zihniyetler ile de yolun birlesmesin

bekaret beyinde biter

2|0
    1|1
    • Ben bole bişey yaşamadım sadece fikrinizi sordum :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Kötü anılarım gözümde canlandı.Gençtim,saftım.Evlilik en büyük hayalimdi.Çok sevmiştim,yalan yok.Sonuçta sevdiğim kişiydi,ondan bana ne kötülük gelebilirdi ki?Hem evleneceğimizi,mutlu bir yuva kuracağımızı söylüyordu.Beraber yüzüklere bile bakıyorduk.Bir gecede gitti her şey."Elden" ötürü gideli çok olmuştu da gerçekten gitmesi çok koydu.Her şey o günden sonra değişti,hayatı resmen bana zindan etti.Aileme söylemekle tehdit etti,çok zor günler geçirdim.

Sonra anladım ki bu bekarete saçma anlamlar yüklememek gerek,kendime geldim.Zor günleri atlattım.

Sizin durumda ise tehdit ediliyorsanız korkmayın,ailenize anlatın durumu.Gerekirse size tecavüz ettiğini söyleyin.Siz zayıf durdukça,sizin üstünüze gelecektir.Böyle heriflerle işiniz olmasın

1|1
    0|0
  • Artık sen onun hayallerini kurduğu masum kız değilsin , o yüzden hayatına hiç girmemiş gibi düşün ve devam et . Bırak o şerefsizliği ile yaşamaya devam etsin .

Her evlenecem diyene de inanmayın .

1|0
    0|0
  • kusura bakma ama hata sende, seninle evlenmek isteyen biri sana bu teklifi nasıl yapar yada sen bu teklifi evlenmek istediğin bir adamla evlenmeden önce nasıl kabul edersin. arkadaşın dediği çok doğru 'artık sen onun hayallerini kurduğu masum kız değilsin

1|0
    0|0
    • Ben böyle bişey yaşamadım sadece soruyorum tamam ? fikrinizi soruyorum.

• pardon ben 'diyelim' dediğine dikkat etmemiştim .d.d

• peki :)

• ben bekarete önem vermediğim için, sorun olarak görmem bunu ama, sen illa da elemanla görüşmek istiyorsan biraz mesafe koy araya.. dinlenin.. düşünün.. sonra karar ver...

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun yanında olması gerekir.

Karsı tarafa verilen bır soz var. Uyulması gerekir.

Sevgi bitse de karsı tarafin hayatını mahvedebilecegini unutmamak lazım.

Herkesin hayali mutlu bır hayatının olmasi yönünde.

Sevdiğini buyuk kavga ettik ya biz deyip yarı yolda bırakmamalı.

Evlenmeden cinsel birliktelik yasamanın zorluğu da bu durumda ortaya çıkıyor.

1|0
    0|0
    • zaman geçtikçe karşındaki insandan soğuyosun. belki en başta bu fikir cazip geliyodur bilmiyorum ben yaşamadım ama sonradan insanı böyle ortada bırakanları gördükçe sevgili olmaktan bile soğuyorum..

• Sevgiliyle araya sogukluk girmeden bır adım öteye gecmek gerekiyor.

Soz, Nisan, evlilik asamalari var daha ...

• ben şuan sözlüyüm mesela ama bu tür şeyler yaşamıyoruz :)

• "elden gitti" tabiriyle birlikte hayat biraz daha anlamsızlaştı.

borsada hisseler düşmüş sanki. :/

1|1
    0|0
  • gerçekte yaşamadım öyle yatakta sevişipte sonra ayrıldıgım olmadı ama filmlerde gördügüm kadarıyla pişman olup hep aglıyorlar :D

0|0
    0|0

• hmm cok güzel soru fikrimi yazıyorum o zaman dertleriyle baş başa kalır insan sonradan ilişkisi oldugu kişi sıkıntı yapmıyorsa o zaman sıkıntı yapmaya gerek eger sıkıntı varsa o zaman vur şişelerin dibine :D

• evlenenlerin evlilikleri garanti değilken millet nasıl böyle bir şeye kalkışılıyor anlam veremiyorum.

1|0
    0|0
    • bi anlık zevk için inanmak da saflığın önde gideni...

• keşke inanmak olsaydı da, zevk için kendini kaptırmak olmasaydı.

• İşte bu gibi durumların yaşanmaması için " Önce Nikah " deniyor hep..neyse..neyse..

Ailesine gitsen ne olacak ki? zorla karısı mı olacaksın? Çözüm olarak farklı açıları düşünmelisin..

0|0
    0|0

• Tamam , umarımda böyle bir durum ne sen ne de diğer kızlar yaşar, Malum TC'de yaşıyoruz, çok ağır olur bedeli...

• kesinlikle...

• bence çok şey yapmak isterler ama, hiç bişe yapmazlar (yapamazlar), öylece oturur ağlarlar. Acı ama gerçek.

0|0
    0|0

• herkese aynı yorumu yaptım da :)

• valla ben baba olsam ve oglum boyle birsey yapsa ve kiz bana gelse sen de bacaklarini kapali tutsaydin derim. bence yoluna bak olan olmus neticede bunlar bastan goze alinarak yapilacak seyler cunku

1|0
    1|0
    • Ben bole bişey yaşamadım yanlış anlaşılmasın :D sadece fikirlerinizi soruyorum

• namus, deliklerin muhafazasından ibaret değildir. bu nedenle, bekaretini kaybetmeyi bu kadar dert etme. madem bu kadar dert edeceksin, birkaç yıl sonraki vaade hangi akla hizmet güvendin?

0|0
    0|0
  • olan olmuş istedğini almış abi bundan sonra olsadaolur olmasada ben ağlayacağım o ağlasın der geçer abi ...

0|0
    0|0
    • kimse kimsenin umurunda değil bu zamanda...

• sevgili olsan bile ... dönüp gitmek çok kolay olmuş durumda ilşkilerrin anlamı bile kalmamış herşey sıradanlaştı

Kızlar Ne Diyor 18

• artık gecmısı degıstıremezsın..o yuzden eger ayrıldıysan o kısıye sakın gıdıp yalvarma ya da ıntıkam almaya calısma...bunu yapan ınsandan ne beklenır kıı..?* karakterı buymus zaten sana donse bıle hayır gelmez emın ol...

o yuzden onune bak ve baska hatalar yapma...eger bırgun karsına adam gıbı sevecek bırı cıkarsada durust bır sekılde soylersın...zaten sunu bıl kııı gercekten seven ınsan bunları gormez senı herseyınle kabul eder..!

1|0
    0|0

• asla erkeklere guvenme...hersey kopruyu gecene kadardır...!

• zamanında çok güvendim be kardeşim. ama dediğin gibi köprüyü geçtikten sonra dayıya ayı dedi...

• çocuk değiliz heralde neden gidim ailesine anlatım ki bakın benim bekaretim gitti oğlunuz beni almak zorunda denilir mi hiç ..adama zormazlar mı hiç aklın nerdeydi o işi yapmadan ve kimse kimseye zorla birşey yapamaz ikinizin rızasıyla olan bir olayın faturasını seni alması gerektiği şeklinde kesemezsin :)) gururlu olun biraz yaaaaa :))

0|0
    0|0
    • bende olsam gidip ailesine söylemem yani . ya söylesen kaç yazar ? ailesininde ' aaa oğlum niye böyle bişey yaptın bakıyım ? hemen evlenceksin o kızlaa ! ' diycek halleri yok ya :)

• Bir bardak su içerdim ve evlenene kadar kimseyle ı ıhh

0|1
    0|0

• abicim bakmıyolar oraya sonra ' vay sen şöyle yapmışsın, vay sen böyle yapmışsın' filan diyolar salla ya...

• Mendil sallıyorum be sadece

• Onun hayatını neden zindan edeyım? Sonuçta zorla olmadı, ben kendı isteğımle yaptım yaptığımı derim ve hayatıma devam ederim

0|0
    0|0
    • peki ailen filan öğrense napıcaksın ?.s

• Ailenın öğrenmesı pek imkansız, ama bişey duyarlarsa inkar ederım.

• Zindan felan edip kendimi küçük durumuna düşürmezdim. Namus şeref sadece bekaretle olmaz, bu yüzden bu tarz şeyler yaşayan kızlar hayata küsmemeli. Yapıp sonra pişman olacaklar ise en baştan bu işe girişmemeli. Her erkek evlencez diyebilir. bu zamanda evlilik ağızda sakız olmuş bu sakızı yutanlarda kabahat.

0|0
    0|0
  • Bekaret kavramına saçma sapan değerler yüklememeyi öğren önce sen.

1|0
    3|1
    • saçma sapan değerler derken ? pardon ama ben namusumdan başka şey bilmem. benim için en önemlisi namusum ve şerefimdir. ve ben bu zamana kadar bir kere bile laf ettirmedim kendime ,ettirmemde. hele sen kimsinki?

• uwww kavganın böylesi :D :P

• kavga etmek için fazla şımarık :)

• yoluna devam etmek zorundasın kimseye muhtaç değilsin silentnight'a selamlar

0|0
    0|0

• ben bekarete önem veririm böyle bi aptallık yapmam ( büyük konuşmak istemem ama..)

• asla büyük konuşma bu yolunda da devam et kardeşim

• hayatına devam etmelisin..

olan olmuş, biten bitmiş. dik dur.

0|0
    0|0

• Sanmıyorum ki ben evlenmek istemeyen bir erkeğin yada herhangi bir erkeğin bekareti kullanarak hayatı zindan ediceğini. Yani erkekler bu gibi şeylerde zindan etmek yerine kaçmayı tercih ederler. Eh kim başına dert almak isterki.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun ister 10 yil sevgili olun asla boyle seylere hicbir taraf girismemeli hic bir hayir gelmez ozellikle kizlara diyorum evlenmeden asla sevgilinize kendinizi teslim etmeyin bunca yil sabretti biraz daha da sabreder

0|0
    0|0
  • Kendine kiz, safmissin.

1|1
    1|0

• tamam pardon sinirlendim :$

• Sorun degil

• gökten inmiş melek olsa bunu yapmamalıydın.ölümlü dünya yarına çıkmaya kimsenin garantisi var mı?

0|0
    0|0
  • yaşanılanlar, yaşandığı tarihte kalır devam ederim

0|0
    0|0
  • Hayatını zehir ederdim. ailesine de söylerdim.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

• gizliden bazen kim olduğunu anlıyoruz

• anla istersen nickimi veriyim anlasan kaçç yazarki? böyle bişeyi yaşamadım. hadi diyelim yaşadım kime ne ? ben fikrini sordum cevap verdinmi tamam saol.

• evet erkeklerin kandırma politikaları bu şekilde işliyor. seninle evleneceğim diyor bizim beyinsiz hemcinselrde hemen oltaya geliyor kızlık gittiğinde de ortada kalıyor sap gibi:D

0|0
    0|0
    • öyle ama rolünü çok iyi oynayıp yatağa atanlarda var :))

• Kimseye söylemezdim yapsam bile yaptığım şeyden asla pişman olmazdım olan olmuş derdim

0|0
    0|0

• Ayrılmışım yoluma bakarım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...