Sevdiklerimizin acısını görünce nasıl katlanacağız?

bu sabah rüyamda evimizin yandığını gördüm ve az kalsın ailemde yangında ölüyordu. bir hışımla uyandım ve düşündüm. bugüne kadar yakınlarımı kaybetmedim. ya yakınlarımdan birinin başına bir şey gelirse ben ne yaparım. psikolojim bozuldu sabah sabah, sevdiklerimin acısını görmektense yaşamamayı bile tercih ettim bi an. anlatıp rahatlamak ve sizin de düşüncelerinizi öğrenmek istedim.

Güncellemeler:
dua etsem veya Allah'ın çok sevdiği bir kul olsam faydalı olur mu acaba? kafam çok karışık. Allah kimsenin kaldıramayacağı kadar yük vermez kimseye ama dayanamam ben herhalde:S

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet haklısın. ama bu dünya ebedi değil. bir gün hepimiz buradan gideceğiz. önemli olan nasıl gideceğimiz. bazılarımız önce gidecek. ama kalanlarda daha sonra onlara katılacak. ALLA bizi cennetine çağırıyor. bu dünya kısa bir bekleme salonu...

1|0
    0|0
    • ewt bir yandan düşünüyorum, Peygamber efendimiz tüm ailesini kaybetmiş çok felaketler yaşamış, inancı onu ayakta tutmuş ama ne bileyim düşününce kendimi kaybediyorum...

• bunları düşünüpte üzülmemen biraz tuhaf olurdu. ALLAH içimize sevgi koymuş..ki unutmayalımki ALLAHIN kullarına olan sevgisi dünyadaki bütün annelerin çocuklarına yavrularına olan sevgisinden kat kat daha fazla

Erkekler Ne Diyor 6

• zaman en büyük ilaç unutursun ne yazıkki.birgün mutlaka herkes ölücek kimse kalmıycak. Rüyalar bilinç altıyla ile ilgilidir bilinç altınızda sevdiklerinizi kaybetme korkusu yüksek.o nasıl öyle bi lafya iyi bi kul olmayı ailen için istiyosun .'Allah, der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım. sen eğer yanlış anlamadıysam ailen için Allaha yaklaşıyosun dikkat et bu sözü unutma. dua et ibadetini yap. söyle dua et Allah aileme hayırlı ölüm nasip etsin de nasıl olsa ölcekler.ama bunu şey gibi düşün 2+1 evde ailenle mutlu yaşıyosun sonra taşınma derdi(sıkıntılı olandır) sonra triplex villaya taşınıyonuz. 2+1 şu andaki hayatın,ölüm taşınma derdi,triplex villa ölümden sonraki ebedi hayat. psikolojini düzeltmek için canını sıkıldığı şeyleri yapma bi süre film diz felan izliyosan komik ve mutlu olanları seç.bide söyle düşün sen vefat ettin ailen harab oldu pskikolojisi bozuldu delirdi hepsi sen nasıl böyle olmaları istemezsen ailende vefat edince senin öyle olmanı istemezler

1|0
    0|0
    • haklısın ne diyeceğimi bilemiyorum teşekkür ederim...

• böyle söyleme ya Allahın gücüne gitmesin.hayatta herşey bizler için insana ilk anda katlanılamayacak gibi geliyor ama hayat akıp gidiyor.sende istesen de istemesen de bu akışa ayak uyduruyorsun.

1|0
    0|0
  • Çok zor allah göstermesin

1|0
    0|0
  • Alışıyoruz zamanla cok acı versede alışmak zorundayız

1|0
    0|0
  • sorun yok sevdiklerinle uzun yıllar beraber yaşarsın

1|0
    0|0
  • Allah gecinden versin... çok kötü...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dua etmek eniyisi

1|0
    0|0
  • Allah gecinden versin ama Alışmaya çalışmak diye bişey yok alışmak zorundayız..

1|0
    0|0
  • zamanla acı hafifliyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...