Bir adam sokak ortasında karısını dövüyor ayırırmız?

Bir adam sokak ortasında karısını dövüyor sizde ayırdınız kadın size dönüp dediki kocamda severde döverde. Ne yaparsınız?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Allah böyle bir durumla karşılaştırmaz umarım beni. Geçenlerde yolda giderken 18-22 yaş arası bir çift tartışıyorlardı belli ki sevgililer ama çocuk kıza bağırıp çağırıyor yolun ortasında falan kız da ağlamaya başlamış git istemiyorum seni diye yüksek sesle çocuğa söylüyor tam yanımdan geçiyorlardı öyle bir durdum ki biri sağımdan biri solumdan geçti ve çocuğa öyle bir bakış attım ki ne demek istediğimi fazlasıyla belli ettim. Daha sonrasında arkamı döndüm ve onlara bakmaya başladım ikisinin de bu kim diye arkalarına dönüp bakacaklarını biliyordum ve biraz gittikten sonra dönüp arkalarına baktılar sonrasında ise yollarına devam ettiler kavga, gürültü vs. kesilmişti. Senin dediğin gibi bir duruma denk gelirsem eğer kadına şiddet uygulayana şiddet uygularım kesin ve net.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Üzülürüm kadınin haline.Kendisine zulm eden birine bağımlı olmuş.Allah cc. Sabır versin derim ne denirki başka

0|0
    0|0
  • Muhatap olmam , polisi ararım , madem kocası dövmesine izin veriyor sektirip evlerine gitsinler göz zevkimi bozmasın milleti rahatsız etmesinler ...

0|0
    0|0
  • bir tokat da ben atarım

0|1
    0|0
  • derdim

tamam döverde bukadarida olmaz hele sokakda

ben sizi ayirmasaydim allah bilir ne olcakdi

böyle insani korumayin korkuyorsaniz yardimci olabilirim sizi destekliyebilirim tek degilsiniz bunu unutmayin

0|0
    0|0
  • Eşinin bu yaptığı hayvana bile yapılmaz,insansın sen..azıcık bilinçli ol ya!:(

Bunu derdim herhalde..

Yine de hastaneye gitmeyi de teklif ederdim.

Kim ne kadar cah,l veya aşağılık olursa olsun,ben aynısını yapmak zorunda değilim..

0|0
    0|0
  • hakediyosun dayagi al bndende sana bi tokatt ahlaksizz derim :DD yok ya karismam

1|0
    0|0
  • fazla dayaktan beyin iptal olmuş yapacak birşey yok. devam edin derim.

1|0
    0|0
  • Polisi ararim.Madem dayak yemekten sikayetci degili huzur kacirmaktan ikisini de sikayet ederim.

0|1
    0|0
  • engel olmaya çalışırım kadın böyle cevap verirse polisi ararım

0|0
    0|0
  • Bende ağız burun dalarım o zaman.

0|0
    0|0
  • bi tokat da ben geçiririm ve derim ki Allah'ın bi kuluyum severim de döverim de.

0|0
    0|0
  • tekrar kocasının önüne iterim hadi ye dayağını derim !

0|0
    0|0
  • öyle derse bi tanede ben vururum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bunlarınki saso-mazo ilişkisi derim gidin fantazilerinizi evinizde yaşayın derim sokak ortasında fantazimi olurmuş

1|0
    0|0
  • " o benieam aşkıamm, koceaam sana ne oluyor be sapık" diyecek çok ayarsız ve dayakla erkeğine tapan binlerce kadın var yurdumda, karışmam. Bırakayım mutlu olsun kezban.

1|0
    0|0
  • ses yapıyon lan gidin sessiz dövüşün sizin sesinizi duymak zorundamıyım. vatandaşım sessizlik hakkım :D

0|0
    0|0
  • İkisinide döverim ...

0|0
    0|0
  • Adamın ellerine sarılır öperim :)))

0|0
    0|0
  • Sizin be ta... Der uzaklaşırdım. Olaya girersem aile yok olur ;-)

0|0
    0|0
  • Ooooo keşke bana denk gelse öyle birisi

yeminle sokak ortasında o adamı linç ederim elimdende kimse alamaz.

bu arada internet diye salladığımı sanmayında :)

0|0
    0|0
  • ben 1 kez kadını adamın elinden almıştım. kadın bana ''sana ne kardeşim, sevgilim döverde severde'' dedi. o günden sonra umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • ayırdıktan sonra öyle derse, abi kusura bakma.. biraz daha natürmort çalış, saygılar der, işime dönerim:D

0|0
    0|0
  • iki tokat da ben atarım gerizekalıya

0|0
    0|0
  • Bunu söyleyen kadın olacağını sanmam o filmlerde olur

Oluyorsada dönüp bakmam bile

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • sever de döver de derse yarasın der geçerim

0|0
    0|0
  • Git bokunu ye derim ne diyecem..

0|0
    0|0
  • Adamı indiririm her türlü kadının ne dediğinin önemi yok

0|0
    0|0
  • öyle bir durum içinde karı koca da olsa olmasa da ayırmaya girmem.

0|0
    0|0
  • Ayırmam.Umrumda olmaz.

0|0
    1|0
  • karışmamak en iyisi

0|0
    0|0
  • Kadıköy'de limanın orada, gözümün önünde herif sevgilisini çöpe attı ya. Bundan daha ötesi yok heralde.

Karışmadan izlerim bakayım daha nasıl malzemeler çıkacak diye.

Sarışındı hatun. Dipleri gelmişti zaten...

0|0
    0|0
  • bende girişirim. hatta eş dost kim varsa onlarıda çağırırım onlarda girişsin hak ediyo kadın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...