Eğitim öğretim! Öğretmenin verdiği cevapla ilgili yorumlarınızı rica edebilir miyim?

Bir gün ders anlatmak için sınıfa girer ama sınıftaki öğrenciler öğretmenin gelişine hiç aldırış etmeden aralarında muhabet etmeye devam ederler

öğretmende tahtaya bolca sıfır yazar ve başına bir koyar ondan sonra yerine oturur ardan biraz zaman geçer ve öğrencinin bir tanesi sorar hocam bu ne demek şimdi öğretmen de derki bu rakamlar sizi anlatıyor öğrenci nasıl yani der öğretmende

bu sıfırlar sizlerin özeliğini belirtir haysiyet gurur şeref beceri özeliklerini gösterir öğrenci sorar peki bir neyi anlatır öğretmende derki o insanın kişiliğidir işte sizde bu sifirlardan bolca var ama o bir yok bir yoksa sıfırlarında bir anlamı yok

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir rakamı hocadır, tahsildir, eğitimdir. sıfırlar kuru kalabalıkları temsil eder. Hoca tahsil ve eğitimi temsil eder. Tahsil ve eğitim çarkından geçmemiş insanlar, hiç bir değer taşımazlar, yani sıfırdırlar. Öğretmen burada talebeye, bakın beni dinlemezseniz, kendi aranızdaki konuşmalarınızın ne sizin için ne cemiyet için bir kıymeti yoktur. sıfır hükmündedir. Ancak aranıza beni de kabul ederseniz konuştuklarınızın bir değeri olur demek istemiş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu biliyorum. Ama o sifirlar, basari vs gibi seylerdi. Yani demek istiyor ki, kisiligin yoksa bir hicsin. Hem kisiligin hem digerleri varsa kendini 10a, 100e, 1000e vs katlarsin diyor.

0|0
    0|0
  • dogrudur aslinda zaten kisilik olmazsa baska bisey de olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ve bu ögretmenin adi devlet bahcelidir. bu hikayenin sonu böyleydi.

0|0
    0|0
  • öğretmen,haklı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...