Hiç bilmediğin çocuğun olduğunu öğrensen ne yaparsın?

5-6 tane hiç bilmediğin çocuğun olduğunu öğrensen ne yaparsın? kızlar eşinizin sperm bağışından çocukları olsa gazetelerin manşetinde lanse edilse boşar mısınız?

Bu konuda sperm bağışı yapıpta 500'den fazla çocuğu olan bir film izledim film komedi olsada acıklıydı. Filmin ismi 'Benim 533 Çocuğum Var'

Güncellemeler:
Filmi izlemek isteyenler link

0|0
43|31

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 42

• O sadece bir film ancak gerçeği şöyle ..

Bir erkekte bir seferde 300 milyon sperma boşalır. İnsan burnunun özelliklerine benzeyen koku hücreleriyle spermler, rahim üzerinden yumurtalığa oradan da yumurta hücresinin yolunu bulurlar. Bu yolculukta geriye sadece 300 sperma hücresi kalır ve en sonunda bunlardan sadece bir tanesi yumurta hücresine girebilir. Ayrıca her önüne gelen sperm bağışı yapamaz. Fiziksel özelliklerden tutunda, zeka hatta burun yapısına kadar seçiliyor. Bu para karşılığı bir iş olduğu için donatörler sadece belirli sayıda sperm verebilir. Yani 533 diye birşey yoktur.

Cevaba gelince, gazetede çıkması pek hoş olmazdı elbette ama benden önce olmuş bir olay için yargılama yapmam yanlış. Sonuçta bunu yapan herkes para için yapıyor.Ben de öyle düşünürdüm sanırım. Önyargılı bir insan değilim, nedenini sormadan tartışmaya girmezdim. Bunun içinde adamı boşamak saçmalık, diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • boşamam ne boşıycam. gidip yatmamış ya kadınlarla :) illa onun sperminden doğdu diye o çocukların babası sayılmaz. babası bakandır. bayramlarda sms atabilirler çocuklar isterlerse :D sonuçta onun sayesinde hayattalar ve bir çifti mutlu etmiş eşim. sıkıntı yok. mirastan pay istemesinler yeter :D

2|0
    2|0
  • Çok zor birşey olurdu; kabul etmezdim evime.

1|0
    1|0
  • evlenmeden önce bunu yapıp yapmadığını sorarım .yaptıysa uzak dururum.

1|0
    1|0
  • Sperm bagisini çok yanlis buluyorum saçma birsürü aileye muhtaç çocuk var yetimhanelerde ama benden önce bagis yaptiysa bunun için yapilacak bisey tabiki 533 çocuk korkunç ama yine bosamazdim yada benden önce iliskisinden çocugu olupta sonra ögrenince sahiplenmesini isterdim zor olsada ama tabi anneyle bir bag kurmadigi sürece :)

0|0
    1|0
  • maşallah supanallah derim..

Allah daha çok versin ne diyim daha adam spermini neyim satmış yapmış etmiş eylemiş spermelerinde boğulasıca

0|0
    0|0
  • bende sperm bagisina karsiyim ama bu yuzden esimi asla bosamam tam tersine gozumde degerlenir. Sonuçta esim o çocuklarin sadece biyolojik babasidir bi sadece çocuk hasretiyle yanan çiftin derdine ilaç olmustur.. zaten sperm bagisi %100 anonim olarak yapiliyor ne spermi veren kime verildigini bilebilir nede spermi alan aile kimden geldigini bilebilir.

0|0
    1|0
    • ablacım deneyimleriniz mi konuşuyor yoksa o dahi kafanız mı .sanki nettede bu tür bilgiler var ama yok yok sizinkinin taklitidir onlar.çok orjınal :D

• canim ben avrupada yasiyorum bir çok kez reportaj izledim bu konuyla ilgili, turkiyede kurallar nasil bilmiyorum ama buyuk bir ihmalle aynidir.

• Düşünmesi bile zor ama eğlenceli olurdu =) Sonuçta sıradışı bi olay.. Tadını çıkarmak gerek..

0|0
    2|1
  • olsun ne olck yaa:DD hepsini severm:D:D

0|0
    0|0
  • ıslak odunla döverdim.

şaka bir yana onca çocuk yetimhanede o kadar eziyet çekerken gidip sperm bağışında bulunmanın bir manası yok. çocuk isteyen çiftlerin başka çaresi var zaten.

sperm bankası çoğunlukla "babasız çocuk büyütebilirim" diyen kadınların tercihi oluyor. ama bir çocuğun büyümesi için anneye de babaya da ihtiyacı var.

düşüncesizliğinden dolayı şaşırır sonra da kızardım.

0|0
    2|0
  • benim koca galiba yardim vakfi yaratmis diye dusunurum. 533 cocuk la soylerken bile insanin icine oturuyor.

0|0
    2|0
  • Cocuklara bakmaya kalksa boşarım..

1|0
    1|0
  • Spermlerini bağışlayabilir.Kısır olan çocukları olmayan insanlar var .Onlara faydasıo olurdu .Ama tabiki de benden önce olması lazım .Benimle birlikteyken izin vermezdim.

1|0
    1|0
    • Çocuğu olmayan insanlar sadece evlatlık alıp bu farkı kapatabilir.Hem sevgiye muhtaç bir çok kimsesiz çocuk var.Sperm bankası aç insanların lüx yerlerde yaşaması için kurulmuş bir sektör sadece.Hem sperm bankasından sperm alan bir kadın evliyse eşine saygısızlık yapmaz mı?Adamın suçu ne bostan korkuluğu mu bu adam!Adama ne diyeceksin dur sen kısırsın bırak da komşudan bir çay bardağı alıp geliyorum mu diyeceksin?Adamı ele güne karşı mahçup etme hakkına kim sahip.Adamın günahı ne?

• Aslında mantıklı ya 30 kızdan 10 tane doğursa hepsi 300 .doğuramayanlsrıda ayakçı olarak kullanırım.kebap

• Sakin olun bro .

:D:D:D

Bi tanıdıgım bu sayede hamile kaldı eşiylede çok mutlular.

Buna sizin sıcak bakmadıgınız gibi evlatlık alma işine de sıcak bakmayanlar var.

• Saçma saçma şeyler ya allah vermiyosa ne zorluyosun bağışluosun spermlerini geri zeklalılar iirnç yaratıklar

1|0
    1|0
  • bir iki neysede 533 se eve uğramasın bi daha:D

0|1
    2|0
  • Doğurduğumu anlarım heralde. :p

500 çocuğa bakacak hali yok heralde ne bilim ya onlar ya ben yani. Kreş mi açcaz bu yaştan sonra?

0|1
    2|0
  • Saçmalık zaten millet kardeşiyle bile evlenebilir bizde o yüzden haram.

0|0
    1|0
    • Ne demek,millet kardeşi ile bile evlenebilir?

• diyelim biri spermlerini bağışladı, iki farklı kadında aldı, ikisinin çocukları oldu ilerde tanışıp evlenebilirler bile.Düşünsene bu adamın 533 çocuğu karşılaşamaz mı? iğrenç bişey.

• Çocukları doğal olarak ben doğuracağım için çok karmaşık bir durum olurdu :)

0|0
    1|0
  • evet boşarım, pisliğini bile benden başkasıyla paylaşmasın,

sperm bağışını da saçma ve dengesizlik olarak görüyorum, olmuyosa olmuyo çocuk, abartılı derecede çocuk isteyenleri anlayamıyorum, hayat memat söz konusu değil bişey değil

0|0
    3|1
    • hiçbir zaman çocuğun olmazsa bu lafların epey üzücü düşündürücü olur senin için..

• olmaz, hamilelik doğum sancısı.. o kadar acı çekmeye hiç meraklı değilim

• Filmi merak ettim doğrusu izleyeceğim

0|0
    0|0
  • Benim çocugum degil, herifin çocugu. Ne hali varsa görsün.

1|0
    1|0
  • çok ilginç :)

1|0
    1|0
  • Cocugu olduğu için değil bunu bana evlenmeden önce söylemediği için kızar ve boşanabilirdim

1|0
    1|0
  • çok pis ağlarım :(

1|0
    1|0
  • Aman ALLAH korusun

0|0
    1|0
  • acaba bu kantinde koluma değen çocuktan mı ki diye düşünürdüm.

0|1
    2|0
  • Boşarım tabiki eşimi

0|0
    1|0
  • ne spermi bağışlıyormuş çok kızarım çok .eşim olacak ta öyle bişey duyayım burnundan getiririm

0|0
    0|0
  • hayır umursamam

1|0
    3|0
  • bune ya tabikide boşanırdım.

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 31

• Sahiplenirim napıcam sonuçta kendi kanımdan o hıyarlığı yaparken düşünmem gerekirdi bunu derim ve bağrıma basarım evladım diye oturup maziyimi yargılıyacağım boşa zaman açıkçası çocuğumla gelecek hayata bir hazırlık yapar mutlu olurdum...

1|0
    0|0
  • aldırtırım hemde evden. evlenmeden çocuk sahibi olmak en büyük dileğim. karı dırdırı olmadan asıl amacıma ulaşmış olurum.

0|0
    0|0
  • 500 tane Afro beraber gezmek vardı :D haha :D

0|0
    0|0
  • 5-6 tane- Başbakan yardım eder herhalde o zaman çocuk parası falan derken... Köşeyi dönerim (Bkz: Krizi fırsata çevşren adam) ;))

0|0
    0|0
  • böyle bişey olmayacagı için ama olmuş olsa boşarım heralde

0|0
    0|0
  • Hiçmi ıskalamışım diye kendime sorarım.

0|0
    0|0
  • Tabiikide sahip çıkarım

0|0
    0|1
  • şimdi sprem bağışlamak farklı ama başka kişiden çocugun olması farklı biriyle birlikte olursun sonradan açığa çıkar ama sperim bagıslamada sonradan cıkma olasılıgı yok ne amacla verdiğin belli zaten :D

0|0
    0|0
    • Dna olayı vwar ..bulunabilir

• dna olayı var ama sen zaten sprem bankasına bağış yapma amacın belli yani o çocugun oldugunu öğrensen süpriz olmaz ki çocuk olsun diye bağış yapmışın zaten

• Bağrıma basardım çocuklarımı.Hep yanımda gezdiridim.Zamanında çok denedim ama fazla uzun yaşamıyorlar.Cem yılmaza selamlar

1|0
    0|0
  • alır beslerim napıcam başka

0|0
    0|0
  • Sperm bağışına karşıyım ben. Benden olanı kontrol edemeyeceğim kişilere vermem

0|0
    0|0
    • Zaten kime verdiğinizi bilmiyorsunuz, ayrıca sizin spernlerinizi alanlar herhangi çocuksuz kişiler değiller. Ne siz onları ne de onlar sizi görüyor.

• Olabilir. Bunların hepisini biliyorum ama benim çocuğumun bir yerlrde olduğunu bilmem yeter bana. Bu hissi kaldıramam

• 30 tane oğlum olsa ; Dna yoluyla beni bulsalar ; döverlermi babamız bumuymuş derler, hiç olmazsa babalwrının nasıl bişi olduğunu görmüş olurlar

0|0
    0|0
  • önce bir babalık davası açalım bakalım gerçekten benim mi:) benimse ne yapalım baba yüreği bakacaz artık :)

0|0
    0|0
  • sırf bi milyon dolar sağ taraf

0|0
    0|0
  • Gel bakalım evlat demek senin müteahitin benim ha..

0|0
    0|0
  • O adamı Türkiye'ye getirmek lazım. Tam başbakanın istediği gibi biri

1|0
    0|0
  • fiili yoldan bende bağışlarım:D

herşey doğal olmak kaydı ile:d

1|0
    0|0
  • ölü taklidi yaparım

biraz koklar koklar gider nasılsa

0|0
    0|0
  • 5-6 tane cok be

0|0
    0|0
  • büyüdüklerinde hepsinden ayda 500'er lira alsam köşeyim :D

0|0
    0|0
  • allah korusun iğrenç bir durum.o çocukların birbiriyle evlenme durumu bile var allah muhafaza

0|0
    0|0
  • allah mufaza

kesinlikle istemem

0|0
    0|0
  • beni cocukları bağlamaz gelecekse tek gelin yoksa bb

0|0
    0|0
  • Boşamak için daha mantıklı nedenler olabilir.

0|0
    1|0
  • Bizim erkeklere sperm bağışlayana 5000 dolar vereceğiz deseler yemin ediyorum o doktorlar spermle boğularak hatta yüzmek zorunda kalabilirler

0|0
    0|0
  • şimdi bu gunun sorusu mu oluyor ?

az önce de cinsel birşey paylaşmışım paylaştıgım da yok. belki yorumdur

Simdi buna bir şey demeyip gününü sorusu yapmak nedir anlamadım

0|0
    0|0
  • 500ü geç, 5-6 yı geç bir tanesi bile öylesine büyük sorunlar çıkartıyorki sen 500 diyosun o yüzden erkek adam sahip üniverste zamanı benden 3-4 yaş büyük komşuyla ilişkim olmuştu 1 sene sürdü kadın habersiz kaybolup gitti 3-4 sene sonra tesadüf yollar kesişti yanında kız coçuğu, dedim niye nere kaçtın kızı gösterdi bu yüzden dedi, test falan yaptırdım %98.3 uyuşma çıktı yani bendendi. Bekardım hala ama gerçekten birden bide karşına çıkınca kabullenmesi çook zor oluyor. hele bide eşine-dostuna bunu izah edememek, etmek zorunda kalmak oof of uçkura sahip olmak gerek bunu öğrendik ama epey zor yoldan

0|1
    0|0
    • Prvzerlatif yada dısarı cıkarıp bosalsaydın

• Bunu biraz geç öğrenmişsiniz.Korunma yöntemlerini deneyin daha etkili olur. Şimdi o çocuğun sorumluluğunu ne yapacaksınız?

• uzun soluklu ilişkiydi, onca zaman hemen hemen hergün birlikte olunan bir ilişkide oncazaman olmamasının sebebi mutlaka var değilmi, bir anlık gaflet ve dikkatsizlik kaza kurşunu tabiri anlayın işte. çocuğumu reddecek değilim elbette babalığını üstlendim. annesi başkasıyla evlenmiş senede 3-4 kez görüyom kızımı beraber tatile falan gidioz başka şehirde. maddi ihtiyaçlarınıda üstlendim üvey babası iyi biri, durumuda iyi gerek yok dedi ama ben üstlendim parçam sonuçta

• ben bu konuyu bir düşüneyim önce...

ne diyeceğimi bilemedim...

0|0
    0|0
  • O değil de hepsini konfeksiyon atolyesine versem asgari ücretten her ay 400 bin lira falan kazanırım o parayla da kendi iş yerimizi açarız.

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmemde beni gören bir çok bayan senden çocuğum olsun istiyorum der

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...