Kapat

Hülya Avşar'a karşı hisleriniz neler?

Hiç sevmiyorum bu kadını mümkünse ekranlardan uzak dursun bir kaç yüzyıl boyunca..

0|0
1131

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir zaman aşırı güzel bir kadın değildi, ortalama bir güzelliği var, oyuncu olabilmesi de, tamamen Türkiye'de her şeyin kolay olması, halkın hiç bir şeyden anlamamasından kaynaklanıyor. Amerika'da falan olsa kimse yüzüne bakmazdı, Türk halkının zevksizliğini bir sonucu...

3|1
    0|2
    • Türk halkına nasıl bağladın .Türk halkı cahiller ve zevksizler topluluğu değilki.Arada var illa ki cahil olanlar.Ama genneleme olmamış.BEnde sevmem o ayrı konuda ne bilim.Son cümlen olmamış.Kişisel düşüncem bu konuda bu şekilde.

• Kusura bakmayın ama kendi insanım bile olsa ağlamayı seven bir millet için daha iyi bir şey düşünemem. Bu durumdan memnun muyum? tabi ki hayır, keşke insanımızın kafası çalışsa, kendine güvenli olsa, bunları hepinizden çok isterdim ama malesef gerçkeler böyle değil...

• pek güzel yazmışsın..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Dünya kadar para kazandı hala kazanmak istiyor sanırım

0|0
    0|0
  • muhtemelen maddi sıkıntıları var ve acun a çok bağımlı.. ben hal hareket ve tavırlarından bunu gözlemledim.. sanki hülya acunun resesif karısı, acun da hülyanın dominant baskıcı kocası..

1|0
    0|0
  • her boku biliyor gibi çıkıyor oraya kendini beğenmişin teki. bende sevmiyorum hoşlanmıyorum açıkçası. birde orada insanlar oylama yapmadan önce yorum yapıp oylama yapanları yönlendiriyorlar. enson beşiktaş formasını giyen kişinin göğsündeki Türk bayrağını bantlayıp kapatmalarından dolayı da kınıyorum. açıklama yapmışlar bayrak olursa duygusal davranıp ona göre oy alacakmış kişi. madem ki onu kapatıyorsunuz beşiktaş armasını neden kapatmıyorsunuz yada neden forma ile çıkmasına izin veriyorsunuz. izlemiyorum onların programlarını. Türk bayrağından utanıp kapatan acunun arabasında amerikan bayrağı asılı

0|0
    0|0
  • Kumaş olsa dikilmez pantolon olsa ütülenmez .5 yıldız.

1|0
    0|0
  • tanımam,bilmem,bşeyim yok.ama hep itici gelmiştir. en güzel kadın nasıl seçtilerse bazıları

1|0
    0|0
  • ona karşı iyi yada kötü br şey hissedecek kadar değer vermiyorum kendisine sıradan biri işte

0|0
    0|0
  • Güzel kadınların çoğunun başına gelen onunda başına geldi güzelliği geçince antipatik oldu hepsi bu..

0|0
    0|0
  • oldum olası sevemedim... nefret bile etmiyorum. yok sayıyorum onu ben...

0|0
    1|2
  • 1.60 boyuyla hala ülkemde gözde olması oyunları yapmacık hareketleri ile hatta en son o ses yarışmasında rahmetlik olan barışın ismini bilerek hitap edip kendi yarışmacısını kazandırıp bi iğrençliğe daha imza atmıştır ...tamamıyla bu kadının artık ekranlardan uzak olması lazım

0|0
    0|0
  • şımarıklıgın zirvesinde bir kadın zekasıda yasının oldukca altında ekranları kirletiyor trük yasaklasın bence bu kadını :)

0|0
    0|0
  • Ben ona medya maymunu diyorum. Sinir oluyorum o tv de çıkınca hemen kapatıyorum. Eyy kurban olduğum Allah ım. Eğer ki bir azrailin varsa ki var eminiz şu hülya avşarı bi ziyaret etsin ne var sanki..

0|0
    0|0
  • Ekranda kalabilmek icin sebeklik yapan hic olmadigi kadar sexi olarak gorunmuye calisan siradan biri ne seviyor nede nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • nedense hiç sevmedim sevemedim, gıcık bile oluyorum:D ama yalan yok yiğidi öldür hakkını yeme, yaşına göre çok güzel kadın:D

0|0
    0|0
  • Sadece o değil.Acun sonra Ahmet kaya sonra ajdar sonra esra erol sonra mehmet ali erbil sonra çılgın sedat sonra doğuş sonra cebeci diye gider böle liste..

0|0
    0|2
  • aşırı derecede cok sevıyorum onu maşallahı var ınan ki . la ne hissedeyım ayakta gezen ölü o ölüüüü

0|0
    0|0
  • ona karşı bir hissim yok ama onun bana karşı hisleri varsa bilemem.

0|0
    0|0
  • kendini çok beğenmiş ama devri biteli 10 yıl oluyor

0|0
    0|0
  • ço ktatlı neşeli bir kadın

0|0
    0|0
  • Yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor.

0|0
    0|0
  • Yıllar geçtikçe daha da güzelleşiyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 11

• Kadından başkası yok dünya önünde dönüyor şımarık biri güzelliğinden esermi kalmış hala yere göğe sığdıramıyorlar makyajsız bir görsek ya

0|0
    0|0
  • aynen onun programlarını izlemiyorum

0|1
    0|0
  • gözleri mavi mavi masmavi gözleri boncuk mavi

0|0
    0|0
  • haz etmiyorum. şevval sam, sezen aksu gibi, kürt açılımına sıcak bakan orspnun tekidir kendisi

0|1
    1|0
  • Zekanın ne kadar önemli olduğu aklıma geliyor.

0|0
    0|0
  • Terazi burcu benim gibi, iyi hoş yani yanlışını görmedim bana karşı.

0|0
    0|0
  • aynen ya bide jüri diye koymuyolar mı oraya sinirim bozuluyo valla

0|0
    0|0
  • ben severim. yani bi kastim yok kadina :D

0|0
    0|0
  • hiç bi his beslemiyorum. peki beslemelimiyim ? hayır...

0|0
    0|0
  • mal kadın bozdu iyice kendini.

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum. Odea Bank reklamından sonra iyicene bi itici gelmeye başladı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...