Sevgilinizin futbola merakı olmasını ister miydiniz? Yoksa futboldan anlayan kız itici midir?

Sevgilinizin futbola meraklı olmasını ister miydiniz? Yoksa futbola merakı olan kızlar gözünüzde itici midir?

• Sevgilimin futbola merakı olsun birlikte maç izleyelim çok isterim... futbol seven kız candır :)
    36% (8)30% (6)33% (14)Oy Ver
  • Futbola merakı olan kız sevgilim olamaz! Ne o öyle erkek gibi?
    18% (4)30% (6)24% (10)Oy Ver
  • Futbola merakı varsa saygı duyarım beraber maç izleriz itici değildir.. Futbola merakı yoksada kabulüm her türlü severim fark yapmaz
    46% (10)40% (8)43% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalimdeki kiz beee. Ne iticisi. Candir o can. Dusunsene "Askim hadi acele et maci kaciyoruz " diyen hatunu.. hayali bile guzellll..

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Futboldan anlıyorsa olabilir ama anlıyormuş gibi yapan kızlar itici

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• merakı olsun, iddaa kuponu yaparız birlikte :D

0|0
    0|0
  • Tabi anlarsa fena olmaz ama hadi bakalım sen de benim dizilerden, magazin programlarından anla derse o zaman sıkıntı işte :) ...

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak futboll ile alakam yok 0 halı saha maç izlemek vb hiç bir alışkanlıgım yok takımım dahi yok sevgilimin maç veya futbol kolik olmasından korkuyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle itici değildir. Böyle bir ihtimal düşünülemez o zaman erkeklerde voleybolla ilgilenmesin

0|0
    0|0
  • Bu şıklar tam bana uymuyor. Futbol seven kız saçma gelir yani. Ama gaddar da olmam çok seviyorsa izlesin ;) ama futbolu sevmemesi hosuma gider ben de sevmem

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamayan kız da erkek de 'cool' dur :)

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Kendisi olsun yapmacık olmasın da neye ilgisi olursa olsun.

0|0
    0|0
  • benden daha fazla meraklı olabilir büyük ihtimal ben pek fazla futbola meraklı bir adam değilim :D

0|0
    0|0
  • Ağır kezbandır futbolla ilgilenen kız

0|0
    0|0
  • çok çok severim öyle kızı :)

0|0
    0|0
  • o değil şu 11 tane kızı çok merak ettim anketteki (-:

0|0
    0|0
    • :) :)

• Olabilir saygı duyarm ama ergenlik farklı bir şey oto b. ka ergen diyenlere acayip uyuz oluyorum :)

• bende küfür edenlere acayip sinir oluyorum (-: ama elden bir şey gelmiyo

Kızlar Ne Diyor 2

• Futbol da bir spor dalıdır ne var yani seviyorsa sadece abartmak güzel değil. Fazla fanatik olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Maç izlemeyi bırak zamanında beraber çok idda oynamisligim bile var benim 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...