Çin Takımından Burak Yılmaz İçin 10 Milyon Euro. Sizce Burak Yılmaz Galatasaray'dan ayrılmalı mı?

Bir süredir Burak Yılmaz'la ilgilenen Çin kulübü Shanghai Shenhua, tecrübeli futbolcuyu çıplak gözle izlemek için İstanbul'a geliyor. Burak Yılmaz'ın Beşiktaş karşısındaki performansı beğenilirse, Galatasaray'a resmi teklif sunulacak. Sarı-kırmızılı yönetimin de milli futbolcuyu satma fikrine gayet sıcak baktığı öğrenildi.

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• İnşallah satarlar ben beğenmiyorum nedeni çok yapmacık oynuyor ve çok ofsayt pozisyonuna düşüyor pres zaten yok bize Elmander tarzı oyuncu lazım ileride sıkı pres yapan , yürekten oynayan savaşçı ruhlu oyuncu lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Haber harbiden komikmiş, Beşiktaşa karşı kötü oynarsa almayacaklarmıymış , onun ne mal olduğu belli her maç kendi taraftarları bile saç baş yolup ana avrat sövüyorlar

2|1
    0|0
    • Burak Yılmazı evet biz beğenmiyoruz ama yinede sırf attığı sprintleri beğenip o na bu parayı verecek adamlar var , mesala Slevan Bilic 2 sene Turkiyede çalıştı ve Burak'ıda çok iyi tanıyor ve sezon başında ısrarla Burak'ı Westhama istedi

• https://www.youtube.com/watch?v=HqLapWN88wg

fiyatı görünce tepkim :D

1|1
    0|0
  • 10 milyon eder ama eğer teklif 5 milyon euro bile olsa satılmalı tabisi

1|0
    0|1
  • Gerçek mi acaba...

1|0
    0|0
  • Bu cinlilirde harbi malmis ben ona güvenip İkitane kkoyun teslim etmem yolda yurumesini bilmiyor gs büyük bir dertten kurtulur hatta üstünede sabriyi versinler onun dışarı attığı topları getirir takıma faydası olur yenildikjeri zama süreden kazanirlar

1|0
    0|0
  • 10 mu 5 bile fazla olan adama :D

https://www.youtube.com/watch?v=_fA34Q4QvX4

1|0
    0|0
  • Sezon başında satılıp iyi forvet alınmalıydı ama yinede geç kalmış sayılmayız derhal üçe beşe bakılmadan satılmalı

1|0
    0|0
    • West hamın vereceği maksimum 5 milyondu , bu sene burak daha da kötü piyasası düştü

• O parayı etmez o adam... 3 e 5 e bakmadan elden çıkarması lazım Galatasaray ın. .. :(

1|0
    0|0
  • Gitse iyidir

1|0
    0|0
  • Verin. gitsin acin acimizdir gs

1|1
    0|0
  • Haber doğruysa harbiden Çinlilerde akıl yok. Bu adam değil 10 milyon euro, 3 milyon bile etmez.

1|0
    0|0
  • Evet bir Galatasaraylı olarak buragin ayrılmasını istiyorum artık zarar vermeye basladi

1|1
    0|0
  • Okadar etmez o

1|0
    0|0
  • yanında umut bulutuda versinler

1|0
    0|0
  • Bu haberi okudum. dogru olduguna inanmasamda varsa oyle bisey yonetim hemen satsin.

1|0
    0|0
  • Hemen satılması lazım bu kazmayı bu paraya satabilirsek çok kazançlı olur

1|0
    0|0
  • Satalim gitsin meka

1|0
    0|0
  • durduğu hata

1|0
    0|0
  • 3_5 Bakmayalım satalım girsin

1|0
    0|0
  • burakmı 10 erkhgner komikmisin ya 2 milyon etmez

0|2
    0|0
    • evet, doğru etmez ama çinlilere göre değeri o kadarmış.

• 0|0
    0|0
  • Ayrılmalı

0|0
    0|0
  • siktirsin i*ne geçen atcaktım zaten onu ben hakemim :D

0|0
    0|0
  • Hahaha hahahahahaah sadece gülmek yeterli bence

0|0
    0|0
  • Sat a. k sat sat sat