Erkekler kendinizi anlattıgım kişinin yerine koyun

Evet erkekler.. Hayatınızda birüsür kız var. Çünkü her kızı kolayca elde edebılıyorsunuz. Bir karizmanız var.Bır kısıyle sevgılıyken başka kızlarlada konusuyorsunuz.Ama bır kız var ki hem annelerınız cok yakın arkadas hemde kız ılgınızı cekıyor. 2 yıla yakın bır suredır kızı tanıyorsunuz.annelerınız yakın ve hep aynı ortamdasınız. ve kız baskasını sevıyor 3 yıllık ılıskısı var. kızı ne zaman görsenız heyecanlanıyorsunuz fılann elınız ayaganız dolnıyo. sonnda kız sız bır sans verıyo. fılan kısa zaman cıkıyorsunuz. ama ne kadar ayrılsanızda küs kalınmıyor cunku eskıden gelen samımıyet var. ve en son kız sızı sevıyor. kızla bulusuyorsunuz. aranızda bıseylet gecıyor. kız sıze cok guvenıyor ve kızın saf ıyı bır kız oldugunu bılıyorsunuz. ama sevgılınız var. ve kızdan bunu gızlıyosunuz. kız telefonunuzu krucalıyor ve ogrenıyor cok aglıyor gozlerınıın onunde. ama sız tek bır kelıme bıle edemıyorsunuz. arkadaslarınız kızı tesellı edıyor. evet beyler anlattıklarıma göre sızın amacınız nedır yanı.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• eee onca sene senin peşinden kovalarken sen 3 sene bir çocuğa takıldın.

sonra tam biriyle takılayım dedim,bana şanş verdin.deneyim dedim şansımı,tuttuta nitekim ama 3 yıllık çocuktan sonra benle onu unutmak için mi çıktın acaba ?

eğer oysa amacın tüm karizmam gidecek,bari geri dönersen bende nasıl olsa umursamıyordum hayatımda başka biride vardı derim millette,ezik gibi görünmem.

Diğer kızdan ayrılmayım olayın gidişatına bakayım.

AAAA yakalandım.

diye düşünürdüm onun kafasında olsam(zorlandım o kafaya ulaşmak için ama bu çıktı en iyi :S )

0|0
    0|0
    • pekı yakalandıktan sonra tek bır acıklama tek bır kelıme etmeemsı ?

• Sonuçta vereceğim cevap güven konusunda eksiklik duyduğumu gösteriyor olacak,ilişkimde sana karşı güvensiz olduğumu belli edersem,güven olmadan ilişki olmayacak.

susarsam ne bok yediğinin farkında diye düşünürsün,sitede sorarsın,düşünürsün kendine belki 1 şans daha kopararım bu sayede

Erkekler Ne Diyor 8

• şunu unutmaki İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir yalanlarla dolu bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz karşındaki kişi anını kurtarmak için ve zamanını kurtarmak için yalan gerektiğini sanıyor günümüz dünyasında bu tip ilişkilere ve insanlara sıkça rastlamaktayız. Herşeyin sahte taklit olduğu bir zaman dilimizde mi yaşıyoruz? Sevginin ve aşkın bile sahtesi yaşanmakta. İnsanlığı unutan insanlar olarak tarihe geçmekteyiz. Her şeyimiz sahte, gülüşlerimiz, üzüntülerimiz, duygularımız, davranışlarımız, düşmanlığımız ve dostluğumuz bile...

Sanırım gerçek olan sadece nefes aldığımız. Yediğimiz yemeklerimiz bile sahte. Ne komik değil mi? İnsan tamamıyle sahte bir dünyada her şeyiyle sahte bir yaşam sürüyor. İnanın kendi kendimizi kandırıyoruz. Hayatımız yalan olmuş.aslında herkes kısır bir döngü içinde herkes anını ve zamanını kurtarma peşinde

0|0
    0|0
  • belki pişmanlık duyuyordur terk edemiyordur eski kız üzüleceği için.. kendi kendine bitsin diye uğraşıyordur.. eskiden başıma gelmişti.. ama değer verdiği bi kişiyi kullanmaz insan ya uzun dönemli bişi planlar yahut değer vermiyordur..

0|0
    0|0
  • aynı anda iki kişi olayı bana oldukça ters o yüzden kendimi onun yerine koymakta zorlanıyorum ancak kararsız kaldığı için böyle bir işe girişmiş olabilir. iki taraftan da emin olamamıştır

0|0
    0|0
  • Ben bir "YAVŞAĞIM".

0|0
    0|0
  • anlattığına göre eleman s.çmış sonra da demiş sıvamaya gerek yok...

0|0
    0|0
    • pekı yanına kar mı kalıcak bu yaptıgı hıcbbı bır pişmanlıgını göremicem. benım hıc mı hatrı yokmuş

• sorduğun soruyla cevapların çelişiyo... eleman kızı görünce heyecanlanacak eli ayağına dolaşacak sonra da kızı üzünce sallamayacak... öyle bi dünya yok... yanlış gözlem yaptın o zaman... ya da kusura bakam ama elemanın beklentilerinin altında kaldın...

• ben hep onun hayatında degerlı oldugumu özel oldugumu zannederdım. ama benı kandırdı demekkı aamcı farklıymış. istediklerini aldı ve bıtt

• Erkeğin yerinde olsam kendime küfür ederdim. Kızın yerinde olsam bir daha yüzüne bakmazdım.

0|0
    0|0
    • pekı tek bır kelıme etmemesının sebebı nedır. ya bır özür dilemek dahı olmaz mı.

• kızın yerinde olsam çok zoruma giderdi heleki birde mal mal yüzüme bakıp birşey demezse.

• durum şu kı 4 kısı aynı evde kalınıyor. ve kız uyumka ıcın odasına gıttıgınde cocugun telefonuda odada kalmış. ve kız cocugun mesajlarını okuyor sevgılısı oldugunu anlıyor. hcıkıra hıckıra aglamaya baslıyor odada. cocugun arkadası duyuyor agladıgını yanına gıdıyor kızın. kız herseyı bıldıgını fılan söyluyor ve kız salak gıbı cocuga kendı ellerıyle atkı oruyor. arkadası cocuga atkıyı verıyor cocukta neden kendısı vermedı dıyor arkadası anlatınca cocugun keyfı fılan kacıyor

• Havalı kişilerden nefret ederim o.o

0|0
    0|0
  • Bu hikayeye göre, vur patlasın çal oynasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kizin 3 yillik iliski varken bu hovarda adama sans vermis bide biseyler yasamis.. bunun neresi saf iyi niyetli.. tilkinin onde gideni!

0|0
    0|0
    • yoo hayır o kız ben oluyorum. 3 yıllık sevgılımden ayrılalı 3 ay olmustu hersey bıtmıstı ıcımde eskı sevgılıme karsı. benım sevgılım varken o cocuga göz ucuyla ble bakmamıştım ne kadar sevdgımı oda bılıyordu

Yükleniyor...