Spora Başlamayı Düşünüyorum Bilgisi Olan Herkese +1 ?

Selamlar arkadaşlar ben spora başlamayı düşünüyorum ama spor salonuna gidebilme şansım yok çok uzun bir süre evdeyim ve günün genelde minimum 4-5 saati boş geçiyor spor yapmayı planlıyorum evde spor yapmanın nasıl faydaları olur araç gereç olarak sadece 2 tane 4Kg Dumbell var. Nasıl başlamalıyım bir faydası olur mu bilgisi olan arkadaşlar rica ediyorum görüşleriniz çok önemli. Şimdiden hepinize Teşekkürler.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• O dumbellar ile çeşitli hareketler yapabilirsin mesela bir gün sırf göğüs, sırt , karın çalış bir gün arka kol, ön kol bir gün bacak, omuz çalış 3 gün böyle dumbellarla çalış program yap kendine atıyorum pazartesi göğüs sırt ve karın günü olsun dumberllarla yapılacak bu bölgeler için olan hareketler senin pazartesi günkü programın olsun salıyı boş geç çarşamba arka kol ön kol günü perşembeyi geç cuma günü bacak, omuz günü olsun su şekilde çalışıp beslenmene dikkat edersen vücudun iyi olur bol şans :)

0|1
    0|0
    • Teşekkürler beslenme protein ağırlıklı olmalı sanırım.

Erkekler Ne Diyor 1

• bende aynı durumdayım 5kglık dambıllarım var yardımcı olabilecek varsa iyi olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...