Denizde eriyen bikiniler çıktı, başınıza böyle birşey gelse ne yapardınız?

alman bi çocuk eski sevgilisinden intikam almak için sevgilisine doğum gününde suda eriyen bikini hediye etmiş kız havuz partisinde çırılçıplak kalmış kızlar sizin başınıza böyle bişey gelse napardınız ?

Güncellemeler:
ben kız arkaşıma yapmayı düşünüyorum bitane sipariş verdim

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• baısma gelse ne olur.. kendi utansın sala.ın kızarkadasını cıblak görmüşler ben ne utanıcam o utansın

1|0
    0|2
    • ama yapan çocuk eski sevgilisinden intikam için yapmış illa sevgilin olcak diye bişeyde yok kız arkadaşada yapan olur

• oda doğru ama özel yerler gözüktümü kötü işte erkeklerde fazla bişey olmaz ama kızlar için çok kötü

• yok yok kimse yapmaz öyle seyler adamı neşterler vala

• hadi canım öyle bişey mi varmış uyuz olduum 2-3 kız var baldırı cıplak ortada mı bıraksam

1|1
    0|1
  • Okkalı bir küfür yapıştırırdım, ehem sonracığıma evine özel eşyalar yollardım,içine de bir not yazardım. düşsün pez... annesi babasıyla birbirine

1|0
    0|1
    • ortalıkta çırılçıplak kaldktan sonra küfür etsen nolur

• ben kız arkaşaıma yapıcam ayrılırmı sence benden

• kız arkadaşının genişliğine bağlı :D

• link ay ne guldum

0|1
    1|1
  • şeytana pabucunu ters giydirirsiniz başka bişey demiyorum.:D

0|0
    0|0
  • hadi ya

benim başıma gelmez ben pek denize girmiyorum ayrıca bu yaz bikini almıcam 2 tane var zaten en fazla 5 kere giymişimdir

0|0
    0|1
    • sevgilin yada başka biri zaten seni oyuna düşürüyor kendi isteğiyle kimse almaz

• sana o şakayı yapıcaksa her türlü alır kızlar zaten sevgilisinin aldğı hediyeleri giymeyi yada kullanmayı sever

• bedenimi bilmezse nasıl alıcak bikiniyi :D

• benim bikiniyle işim olmaz da zaten giyenlere lafmda yok..ama suda eriyen sort falan hediye edilse sudan çıkamzdm kapardm elimle onü arkayı kmse görmesin dye bi müslüman çıkar yardm ederdi heralde

0|0
    0|1
    • göğüsler açıkta kalacak bu sefer

• vardır orda insannevladı verir havlu falan

• hayal gücün mükemmel ;)

• Eski sevgilim bana findik alsa yemem

0|0
    0|0
  • yok artikkkkkkkk :O

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Genelde yalnız gitmiyorum denize suda eriyen şort verseler arkadaşlar gelir havlu sararlardı etrafıma sorun olmazdı asıl sorun bayanlarda bence .

1|0
    0|0
  • ilginçç... :)

0|0
    0|0
  • yok ya nasıl eriyecek

0|0
    0|0
  • süper olur valla :D

0|0
    0|0
  • benimkinin başına gelse ya la.