Bjk nin lider olduğu gruptan son maçta çıkamamasında kim suçlu?

bjk nin lider olduğu gruptan son maçta çıkamamasında kim suçlu?

• tolga zengin
    25% (1)50% (4)42% (5)Oy Ver
  • senol güneş
    0% (0)12% (1)8% (1)Oy Ver
  • bütün takım
  • yönetim
  • hakemler
    25% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • hepsi
    50% (2)14% (1)26% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• hakemler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sportingin beşiktaşı yenmesi anormal bir durum değil. Lokomotif moskovayı en azından kendi sahasında yenememesi anormal. O maçtan sonra ben zaten beşiktaşın eleneceğini tahmin etmiştim. suçlu hepsi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• tolga suclu gibi gozuksede gozumde Senol güneş sucludur maç 1-0 ve beraberlık yetıyor sana Lizbon un daha oncekı maclarını hıc analız etmezmısın 1-0 ken acık futbol oynarsan boyle saplar adamlar

0|1
    0|0
    • aynen dostum.. avrupa ve özellikle turnuva maclarında skoru korumayı bileceksin..

• Takımın emeğini hiçe sayıp bazılarının kına yakmasına fırsat verdiği için tolga

0|0
    0|0
  • Türk futboluuu .. fazla rahatlık var ülkemizdee fenerbahçe çıkamayabilir ama beşiktaş kesin çıktı gibi laflar vardı hep kime sorsam dışarıda..

0|0
    0|0
    • fenerbahce daha rahattı bana göre.. bjk nin rakibi daha zordu... ama iki takımda cıkar diye düşünüyordum.. en kötü berabere biter diye bekliyordum bjk macıda..

• Tolga Zenginin Ölmüş Annesine küfür edenler sizin amınıza koyuyum Adammısınız Siz 3 gol yedi diye iyi defans alsaydınızda adam gol yemeseydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...