Ks.da, Yaptığınız yorumlar sonunda ciddi bir tartışma yaşadığınız oldumu

Uzun zamandır bu siteye üyeyim,ve daha hiç kimseyle soru olsun yorumlarım olsun tartışmadım,ama sorduğum bir soru var,ki gerçektende sorduğuma pişman ettiler ve tartışma yaşadık,çünkü beni anlamak istemediler,şu anda sorumu gizli soruyorum ve o tartıştığım kişiler beni bilirler zaten,çokta istiyorlarsa kimliğimi açıklaya bilirler, ve soru neydi diyede sormayın lütfen,sizlerinde böyle konudan tartışmanız olduğu varmı merak ettimde,

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Sordugum sorularda olmadi ama sorulara verdigim cevap sonrasinda istedigi cevabi alamayinca (madem cevabi biliyor niye soruyor oda ayri bi dunya) cirkin sozler saf eden sahsiyetsiz uye cok.

Hele birde kufur sayip engelleyenler var ki.. oo... bi yerlerim yemiyor feci tirsiyorum, ben hafifden uzuyorum demek gibi bisey bu bence. Guluyorum :D

1|0
    0|0
    • aynen öyle, sorduğum soruda benide engelledi birkişi bi dur sen konuştun bana neden konuşma hakkı vermiyorsun ki anlamıyorum, konuşuyor konuşuyor kapıyı yüzüme çarpıyor böyle birşey yani:))

• etmemmi ettim.ama ne yaparlar bilemem zaten buralarda hatta bu soruya bile yazdı yani :))

Kızlar Ne Diyor 10

• tartıştıklarını sanan tipler oldu da sallamıyorum. ciddiyeti de sevmem zaten, bilirsiniz.

0|2
    0|0
  • cevaplarımın altına muhabbetim olmadığı halde atlayıp gereksiz yorum yapanlara bir git diyorum gitmezse engelliyorum ciddiye almıyorum o kadar

0|0
    0|0
  • ne küfredene tesekkür edince tartısma kapanıyor sonra ben ona küfrediyorum o tesekkür ediyor. sevişip gidiyoruz

0|0
    0|0
  • olmaya yakın engel basıyolar kursağımda kalıyor sonra başlıyolar saydırmaya adaletmi engel bas saydır..

0|0
    0|0
  • Ciddi yorum cok nadir yaptigimdan mutevellit, hayir olmadi

0|1
    0|0
  • Kahveye damla atanmısın yoksa sen.

0|0
    0|0
    • bu yorumunuzun benim sorum ile ne alakası var şimdi açıkçası kahveye atılan damla nedir bunu bile bilmiyorum.ama siz o damla her ne ise atıyorsunuz kahvenize demektir

• :D:D Tamam değilsin anlaşılan, dün biri soru sorduda baya terslendi buradakiler tarafından ondan öyle dedim.

• olmadı.

0|0
    0|0
  • arada sinir edenler olabiliyor

0|0
    1|0
  • Evet oldu tartışıyordum ama artık pek tartışmaya girmiyorum.

Boş çünkü.

0|0
    0|0
  • ben tartışmaları çok takmam o yüzden olmadı diyelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Olmaz mı? tartışma sonucu atılan üyeler bile oldu... ben hala buradayım...kemerimi koruyorum.

2|1
    0|0
    • çokta bişey sanki atarlarsa atsınlar siteden onların bir sitesi var benim yüzlerce sırf tartışmamdan dolayı burda üyeliğimin silinmesini istedim ama halen burdayım gördüğün gibi

• Papa'nın testisleri sorusunu tekrar açmam icap edebilir.

Dalgalar gelip geçer, fırtınalar gelir, büyük balık küçük balığı yer ama ben kürek çekmeye devam ederim diyorsun yani? :OOO

• ayynen öyle kardeş :)) +++1

• Eğer rakip gerçekten kültürlü bilgili demek istediğini anlatabilen ise çatır çatır tartışılır, ancak geyiği seven adamım boş kuruntulu yorumlar geldiği zaman kendi yazdığıyla kalır

1|0
    0|0
  • İlk başlarda tartışıyordum ama sitede uzun süre kalınca hep aynı tartışmalar gereksiz oluyor. Uzatmıyorum. He deyip geçiyorum.

1|0
    0|0
  • Genelde din , siyaset ve namus tartışması olur yorumlarımda çünkü herkesin en hassas olduğu konulardır bunlar .

0|0
    0|0
  • olmadı.

0|0
    0|0
  • yıllarca internet ortamında çeşitli forumlarda yazdım. bu tartışmalar sıkıyor artık. ne de gereksiz şeylermiş meğer. burada hiç girmedim.

0|0
    0|0
  • hea ciddi bir tartışmada hardcore sözler sarfettiğim için yönetim balonuma toplu iğne batırdı hatta jhfgkjhgkjh

2|0
    1|0
  • Tartisani gördum ama dümdüz gideni görmedim

0|0
    0|0
  • Tartışmaya polemiğe girmeyenlerdenim ben. En azından girmemeye dikkat ediyorum. Yalnız bir keresinde bir cevap yazmıştım insanlar belden aşağıya vurmaya başlamışlardı ne kadar ön yargılı bir millet olduğumuzu anlamıştım ve -63 almıştım:)

0|0
    0|0
  • KS'de birkaç kişi hariç kimseyle diyaloga girmediğim için sorun yok

0|0
    0|0
  • eski hesapta süvarim ile tartıştım, sonra yorumları sildiler falan.başka da olmadı.

1|0
    0|0
    • imam sivo ile tartışıp çarpılmak mı istiyorsun <33

• darılmayın ama madem ki yazışıcaksınız gidin özelden yazışın benim sorumun altında yazışmayın

• özelden yazışın demiş. görmüyor musun <3

• olmaz mı.. hem de ne tartışmalar..

1|0
    0|0
  • Benim pek olmadı. Genelde adıma sorular falan açıldı 17-18 tane. Sonra orada olaylar patladı. İnsanlar beni eksiledi yerden yere vurdu falan. Sonra konu silindi.

Genelde böyle oluyor.

3|0
    1|2
Yükleniyor...