BEŞİKTAŞ UEFADAN ELENDİ :(?

Ne düşünüyorsunuz ben bir Beşiktaşlı olarak yıkıldım kötü oldu.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• o kaleciyle o kadar olur 2 yenilmeyecek gol yedi

0|0
    0|0
    • buna katılıyorum bak koduğumun tolgası

• fenerbahçeliyim ama gerçekten üzüldüm ilk golden sonra anlamıştım ama yapacak bir şey yok işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• öyleymiş bende bugün öğrendim çok üzüldüm ama sporting kuvvetli takım

0|0
    0|0
  • kaleci şart

0|0
    0|0
  • sucun %70 i şenol güneşte rakıbını doğru analız edememış ve 1-0 ondeyken beraberlıgın yettıgı macta acık futbol oynamaya devam ediyor top tutmuyor

0|0
    0|0
  • Ben de üzüldüm Beşiktaşlı değilim Galatasaraylıyım ama sabah öğrendim özeti izledim üzüldüm gerçekten iyi de oynamışlar kalecinin iki golde hatası var

0|0
    0|0
  • başkan iskenderbey maçları dışında galibiyetiniz yok. o yüzden elenmek normal sonuç yani. ama ben galatasaraylı olarak üzüldüm, 3 takımla üst tura kalmak iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Uzun adam yaktı bizi..

bir kaleci bu kadar amatör olmaz..

Ali ecenin dediği gibi Tolga iyi insan olduğunun yarısı kadar hatta çeyreği kadar bile iyi kaleci olsaydı

0|0
    0|0
  • elenmesi daha hayırlı oldu, üst turda sıfır çekip gelse daha mı iyiydi, defansa çözüm bulsunlar

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim.
    ilk duyduğumda nasıl yaaa dedim.
    abi ben bjk'yı gruptan çıktı zannediyordum yani hava oydu anlatabiliyormuyum. bir futbol seyircisi olarak harbi büyük hayal kırıklığı yaşadım.

0|0
    0|0
  • Üc takimimiz arasinda en iyi futbolu oynayan besiktasti oda elendi' kötü oldu gercekten. galatasarayliyim.

0|0
    0|0
  • Malesef yine şerefli üçüncülük :(

0|0
    0|0
  • Beşiktaş her sene çok abartılıyor futbolcular rehavete kapılıyor sonunu getiremiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...