Bir insanın ölmüş annesine küfür etmek nedir?

Bide kameraya çekiyor it. Bu nası bir kalleşlikdir kardeşim. Bize kendi annesine bacısına sevgisi saygısı olanın , başkasının anasına bacısına küfür etmeyeceğini öğrettiler. İster diri olsun ister ölüsü .Bu nasıl kardeşim nasıl , nasıl bir insan oldunuz l*n siz. Ulan ben Fanatik , koyu Galatasaylı olsamda hiç bir zaman bir takımı bir insandan üstün tutmadım ve tutmayacağım. Yazıktır günahtır l*n hiçmi için sızlamıyo o küfürü ederken.
Genelde bunu yapanlar ergenler oluyor , çünkü malların bir gram saygıdan hurmetden anladığı yokki , bidene Scrop diye telefona çekiyo it oğlu it anası küfür edişini. l*n sizin sinirlenmeniz bile artistlikden ha.
Biz maç kaybedince sinirimizden telefonu felanı unutuyoruz , eline almış telefonu kendini çekiyor artist artist küfür ediyo. Yaş odunla geberteceksin böylelerini

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence de çok adice dün facebookta gördüm ne karaktersizler var dedim

0|0
    0|0
    • Sizde Türkiyede küfür aldı başını gidiyo sadece dün için söylemiyorum , sizin sayfaları izliyorum , biri bir yorum yapıyo bakısun normal yorum , hemen altından gülerek anasına küfür etmişler. Çok rahat küfür ediliyo anaya bacıya sizde.

• Erzurumda mı Karsta mı yoksa Iğdırdamı? ) Ben Baküde yaşıyorum )
      Ha bu arada Azeri değil Azerbaycan Türkü ))

• ığdır :D aynen AZERİ TÜRKÜ

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Galatasaraylı Olarak Tolganın Ölmüş annesine küfür edenlerin *
    * başlı ibneeeler iyi defans alında ilk once kendinize sonra kaleciyi suçlayın hero ibneler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• allah sorar hesabını

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hep bir ağızdan annesine küfür edilmiş havası veriliyor , kendini bilmez topluluk küfür etti
    Ligimizde annesine küfür edilmeyen futbolcu hakem ya da hoca kalmadı ama nedense sadece tolga gündemde , sadece tolganın mı annesi vefat etmiş yoksa vefat etmeyen annelere küfür edilsin mesajımı veriliyor

0|0
    0|0
    • Detayı okumadıysan bidaha yazayım : "Bize kendi annesine bacısına sevgisi saygısı olanın , başkasının anasına bacısına küfür etmeyeceğini öğrettiler. İster diri olsun ister ölüsü."
      Ayrıca ben Beşiktaş camiasına felan bişey demedim , konu burada küfür edenlerle ilgili sen ne alınıyosun anlamadım , gelmiş bide onlarımı koruyosun. Annelere küfür ediliyor evet ama ben bu kadar adisini telefona felan çekiyo l*n bide SCROP mu ne haltsa izle bak neler dnüyo orda... Almış kardeşim herkes eline bir telefon artistlik yapıyo.
      Ayrıca karakterli insan camiasına göre değişmez evinde aldığı terbiyeye göre değişir , benim tanıdığım çok beşiktaşlı ve fenerbahçeli kardeşim var 2 si teyzemin oğlu yani kardeşten daha yakınız. Ama birisi çıkıp NKGVAS felan yazıyo mesela

• Onları. savunduğumu nerenden çıkardın? Anneye baciya küfür edene adam denmez bizde

• Hayır ben de sizin gibileri anlamıyorum ne yani yaşayan annesine küfredince sorun olmayacak mıydı?

Anneye küfreden herkes şerefsizdir bunun ölüsü dirisi olmaz. Anneler hepimizin en kıymetlisi. Tolgaya deli gibi sinir oluyorum ama annesine ne diye laf edeyim. Allah yattığı yerde rahat ettirsin

0|0
    0|0
    • Bizim gibileri mi? Sen detayı okumadın sanırım :"Bize kendi annesine bacısına sevgisi saygısı olanın , başkasının anasına bacısına küfür etmeyeceğini öğrettiler. İster diri olsun ister ölüsü." Açda bir oku be kardeşim o kadar şey var okumadan gelip günahımızı alıyosun.
      Anneye küfür eden karaktersiz itdir

• l*n yazdığımı bidaha oku diyorumki ölü diri farketmez , anneye küfür etmek adamlığa sığmaq. La havle ve la kuvvete

• ya ben de diyorum ki sanki bu ülkede ilk defa küfrediliyor bir futbolcunun annesine fark etmez diyorsunuz ama sizin zihniyetiniz belli sırf ölü diye bu kadar hassasınız olur mu öyle saçmalık

Yükleniyor...