Sevgilinizle maça gitmek ister misiniz?

bay/bayan sevgilinizle herhangi bir maça (futbol, basketbol, voleybol vs.) gitmek ister misiniz? giderseniz hangi maçı tercih ederdiniz ?

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilimle Championsleague maclarindan birini (sadece Italyan ve Ingiliz takimli), seyretmek isterdim :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• ortam iyiyse isterim,küfürlü bir ortamda olmasın mümkünse

0|0
    0|0
  • İnegölsporun maçlarına gidiyoruz zaten :)))

0|0
    0|0
  • kesinlikle gideceğiz de zaten ilk önce tt arenaya sonra şükrü saraçoğluna:D

0|0
    0|0
  • Şu dönemde hayır..Yolda yürürken erkek arkadaşı yanında olan bayanlara bile laf atan zihniyetin olduğu şu dönemde..

0|0
    0|0
    • valla o biraz erkeğede bağlı gibime geliyor. yani benim sevgilim yanımda öyle bir durmalı ki değil laf atmaları 100 metre öteden bizi gördüler mi kafalarını eğip geçebilmeliler... belki kafa eğme faslı abartı ama şu zamana kadar böyle birşey başıma hiç gelmedi (yanımda sevgilim varken)

• :D anadolu insanıyız biz. merak etme öyle yere basmaktan korkarak yürüyenlerdne değil aksine yere sağlam basıp bastığı yeri inletenlerdeniz :D erkekliğine laf gelince biraz sert çıkıştın ama böyle bence... saygı!

• Erkekliğime laf ettiğini düşünmedim etsen de sallamam.Dayak aticak ya da yiyecek olsam bile sevgilimin gözü önünde ona o korkuyu yaşatmam istemem.Neyse inleyen siz değilde tek yer olsun :) Sevgili anadolu insanı...

• ortak zevk hangisi olursa o olur ben istediğim diye birşey yaptırmam

0|0
    0|0
  • arenada GS macına yada abdı ıpekcıde basket macına gıdebılırım ama sporu seven bır kızla tabıkı

0|1
    0|0
  • Satranç maçına gitsek sonra sıkılsa tenhalara geçsek lokum lokum.

0|0
    1|0
  • amerikaya gitmek mümkün olsa NBA maçına gitmek isterdim Chicago Bulls vs Miami Heat baya iyi olurdu :))

0|0
    0|0
  • Tenis maçı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş/Bursaspor maçına gidip ortak küfür edebileceğimiz bir maç olabilir.

not: ...Beşiktaşlıyım!

0|0
    0|1
  • tenis maçına gidilebilir

0|0
    0|0
  • hayır gitmezdim

0|0
    0|0
  • Istemem sevmem ben

0|0
    0|0
  • futbol maçına gitmeyi hiç istemem açıkçası

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin her macini sevgilimle izlemek isterdim

0|0
    0|0
  • gitmem kavgamı edelim yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Gitmem :))

0|0
    0|0
  • voleybol ve basketbola gidebilirim ama futbol maçına asla gitmem aşırı kavga çıkıyo kızlara cok bakılıyo laf atılıyo ve küfür oluyo sevgiliyle gidilcek en son yer

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçlarına gitmek isterim.

Basketbol maçlarıda çok iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • İsterimm hatta ben götürürüm ama sevgilimde Beşiktaşlı olsun o zmn gzl olr :)

0|0
    0|0
  • Sırf Galatasarayımın maçlarına gitmek için bile sevgili olabilirm... ;)

0|0
    0|0
  • İsterim tabi

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitmek isterim bir fb-gs ya da gs-bjk derbisine,yeter ki gs olsun da.

0|0
    0|0
  • ben sevgilimle futbol maçına gitmeyi çok istiyorum ya.

0|0
    0|0
  • giderim futbol maçına gitmek isterim

0|0
    0|0
  • şahsen ben kendi adıma konuşayım ben futbol hayranıyım ve sevgilimle gitmek istediğim ilk ve tek yerdir futbol maçı :)

0|0
    0|0
  • futbol maçına

0|0
    0|0
  • en buyuk hayalim fb gs maçına gitmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...