Tolgayla rakip oyuncuyu karşı karşıya bırakan defansın hiç mi suçu yok?

herkes tolgaya kızıyor tamam onun da hatası var ancak defansın hiç mi suçu yok da adamın ölmüş annesine bile küfür edip saygısızlık yapıyorsunuz? düşmeyin bu kadar.

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Maç 1-0 ken beraberlıgın yettıgı macta topu ayagında tutmaktan aciz bir takım varken kalecıye bu kadar yuklenılmesı buyuk yüzsüzlüktür...

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Futbol da bir takım oyunudur, bir maç tek bir kişi yüzünden kaybedilmez

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Tolga kaç maçtır kötü oynuyor. Geçen sezondan beri formsuz. Hatta kaleyi bir ara Cenk Gönen ve Günay Güvenç korumuşlardı. Herkes Günay'ı beğenmişti. Bunları ne çabuk unuttuk. Bütün bunları düşününce Şenol Hoca'ya sormak lazım. Kalede formsuz bir Tolga, altyapı ürünü Günay varken neden Günay'ı oynatmazsın? Hiç olmazsa ikinci yarılarda bir şans verseydi de biraz görme şansımız olsaydı.

Gelelim ikinci bölüme. Şenol Hoca çok tutucu. Kafasında belli bir 11 var. Bu kadronunda yedekleri 3-4 kişi. Onların dışındaki oyuncular en fazla ihtimalle Türkiye Kupasında oynarlar. Geçen sene Franco kaç maç oynadı. Miloseviç U21 Avrupa Şampiyonasında en değerli oyuncu seçildi. Neden bu adamlar oynamıyorlar da devşirme Tosiç oynuyor. Akhisar maçında arkaya adam kaçırmamış mıydı?

https://www.youtube.com/watch?v=HekTJI0Tyb8

Böyle gol yiyen bir defansa hiç bir şey olmamış gibi Sporting Lizbon önünde şans verilirse yine aynı şey olur. Şenol Hoca sevdiğim ve takdir ettiğim bir insan ama göz göre göre hata yapıyor.

1|0
    0|0
    • ben de bunu diyorum yenilginin tüm suçu tolgaya atılamaz. formsuz dahi olsa hata da yapsa bu kadar ağır eleştiri haksızlık. defansın hali ortada

• Ben halı sahada kaleci oynuyorum. Yıllarca basketbolda 5 numara denen pota altı oyuncusu (pivot) olarak oynadım. Bir takım gol yiyorsa önce takım o pozisyonu nasıl veriyor onun hesabını vermeli. Sonra kaleciye bakılır. Akhisar'ın kalecisi veya Başakşehir'in kalecisi çok mu iyiler? Savunma takım işidir. Bütün takım beraber yapar savunmayı. Beşiktaş takımının defansı en sorunlu bölgesi ve Şenol Hoca da bu konuya hiç bir önlem alamıyor.
      Tolga beğendiğim bir kaleci değil ama kesinlikle haksızlık yapılıyor.

• %100 katılıyorum

• hep bir ağızdan annesine küfür edilmiş havası vermeyin , kendini bilmez topluluk küfür etti
    Ligimizde annesine küfür edilmeyen futbolcu hakem ya da hoca kalmadı ama nedense sadece tolga gündemde , sadece tolganın mı annesi vefat etmiş yoksa vefat etmeyen annelere küfür edilsin mesajımı veriliyor

Defansın elbet hatası var ama kaleci %100 çıkması gereken topa çıkmadığı için hatalı

0|1
    0|0
    • yenilgi tek bir adama mal edilemez yenilen de takımdır kazanan da takımdır. bazıları bütün suçu tolgaya atıyor benim kızdığım nokta bu. ne demek herkese küfür ediliyo? su anda bu taze bunu konusuyoruz kalkıp da 3 yıl önceki olayı konusucak değiliz. valla kendine gruruna adamlığına yakıştıran varsa buyursun ben yakıştırmıyorum. ölmüş olana da ölmemiş olana da.

• 3 yıl önce mi? Hayatında stattan maç izledin mi bilmiyorum ama dandik 3. lig maçında bile ana bacı küfür edilir , hakemlere küfür edilmeyen maç yok onların annesi için de soru açacak mısın gizliden

• stat olayından bahseden kim? twitter daki küfürlerin haddi hesabı yok. sorun bu kadar küfürün haksız yere ediliyo olması. o kadar ağır laflar hak etmedi bu benim düşüncem. yine bir gün olur da haksız yere böyle hakarete ugrayan olursa yine acarım soru. gizliden yazma sebebim de başka bir takımı tutuyorum ve tuttuğum takımın taraftarlar böyle dediğimde densiz densiz konusuyo kimsenin tribini cekmek istemiyorum

• Ben kimsenin annesine küfredilmesinden yana değilim zaten küfür kişiye bile edilse o da çok kötü ama kimse ölmüş annesine küfretmek için etmiyor. O tarz adamlar küfredecekleri zaman direkt annesine ediyor. Yoksa o an Tolganın annesi öldü mü falan onun farkında değil ayrıca. Ölmüş olmasa sorun değil mi yani annesine küfredilmesi. Bence ikisi de aynı derecede iğrenç

Ama bu maçı sadece ve sadece Tolga yüzünden kaybettik. Demişsin defansın hiç mi suçu yok diye. Tamam da kaleye hiç mi top gelmeyecek ilk yediği golü salaklık yapmasa kesinlikle kurtarırdı.2. yediği golü ise tuttuğu köşeden yiyor. Bunlar kalecidendir defansın suçu yok orada.

Tolgayı bir ömür affetmicem. Ben daha bir dakika uyumadım dün geceden beri ayaktayım sırf o salaklık yaptı diye canımız yanıyor. Beceremiyorsan defolup gideceksin. Tolga benim gözümde beş para etmez biridir artık.

0|0
    0|0
    • ben tolga mükemmel kaleci demiyorum zaten ama bence onun yüzünden kaybettik demek bütün gece sosyal medyada sadece ona yüklenmek yanlıs değil mi sence? ölü diri meselesi değil ama anneye sövmek bir derece iğrençse ölmüş bir anneye sövmek benim gözümde iki derece iğrençtir sebebini bilmiyorum. statta tamam ama adamlar gece twitter ı inletti sövücez diye tolga bir anda tt oldu küfürler hakaretler doldu taştı. tek bir adam maçı kaybetmez de kazanmaz da.

• Evet var ama ben bile Tolgadan nefret eden bir adam olarak bu kadar saçmalayacağını tahmin edemezdim Şenol hoca da suçludur onu oynatarak ama ne yapacak o pozisyonda çıkıp kendisi mi kurtaracak. Tolga %80 suçludur şenol hocada %20 olan da bize oldu

• ben üzüldüm beşiktasın elenmesine isterdim ki gidebildiği kadar gitsin. artık her kim sucluysa olan oldu takımın emeği gitti taraftar üzüldü. bir dahakine artık

• Annesine küfür etmedim ama bildiğin basireti bağlanmış adamın. Bu kadar hata yapılmaz.

0|2
    0|0
    • doğru ama bazı taraftarlar durumu abarttı

• var tabi ama o kadar kolay pozisyonlarda bir kaleci o hataları yapmamalı, ki bunu ilk kez yapmıyor. tosic berbat bir oyuncu onun dışında.

0|0
    0|0
  • Defansın ki rutin bir hata tolganin ki extra

0|0
    0|0
    • rutin olması durumu hafifletmemeli bence

• Tabi ki hayir ben Trabzonsporluyum tolga Trabzonun evladidir asla ona ya da ailesine kufur etmedik edeni de hos gormeyiz

• keske herkes böyle düşünse

• Olaya o açıdan bakarsak, forvetlerinde gol kaçırmış olması bir suç. Ancak, Beşiktaş forması giyen profesyonel bir kalecinin o pozisyonda çıkış yapmaması amatörlükten öteye gidemez

0|1
    0|0
  • tolga aşığı da geldi
    var tabi

0|0
    0|0
    • besiktaslı değilim tolga da babamın oglu değil. bir insanın ölmüş annesine küfür edilmesine tepki göstermek için o insanın hayranı olmaya gerek yok.

• ben edilsin mi dedim

• tolga asıgı diyosun ya onu belirtiyorum bende. bunu söylemek tolga asıgı olmayı gerektirmez diyorum

• Saçmalama dostum pozisyon hatası var orda iyi kaleciysen kolay kolay gol yemiyeceksin

0|0
    0|0
    • suçu yok demiyorum adamı twitter da tt yapıp her saniye sövmeye gerek yok diyorum ki zaten. çok yüklendiler bir anda haksızlık yapıldı bence

• Sövmeye karşıyım sadece kızıyorım

• Tolga futbolcudan çok karakterli bir oyuncu bjk tarafarına çok şey söylemek isterim burdan ama değmez

1|0
    0|1
    • aynen

• Tolganın yerinde olsaydım kesinlikle devre arasında başka bir takıma giderdim

• büyük ayıp ettiler adama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...