Tolgayla rakip oyuncuyu karşı karşıya bırakan defansın hiç mi suçu yok?

herkes tolgaya kızıyor tamam onun da hatası var ancak defansın hiç mi suçu yok da adamın ölmüş annesine bile küfür edip saygısızlık yapıyorsunuz? düşmeyin bu kadar.

0|0
111

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• hep bir ağızdan annesine küfür edilmiş havası vermeyin , kendini bilmez topluluk küfür etti
    Ligimizde annesine küfür edilmeyen futbolcu hakem ya da hoca kalmadı ama nedense sadece tolga gündemde , sadece tolganın mı annesi vefat etmiş yoksa vefat etmeyen annelere küfür edilsin mesajımı veriliyor

Defansın elbet hatası var ama kaleci %100 çıkması gereken topa çıkmadığı için hatalı

0|1
    0|0
    • yenilgi tek bir adama mal edilemez yenilen de takımdır kazanan da takımdır. bazıları bütün suçu tolgaya atıyor benim kızdığım nokta bu. ne demek herkese küfür ediliyo? su anda bu taze bunu konusuyoruz kalkıp da 3 yıl önceki olayı konusucak değiliz. valla kendine gruruna adamlığına yakıştıran varsa buyursun ben yakıştırmıyorum. ölmüş olana da ölmemiş olana da.

• 3 yıl önce mi? Hayatında stattan maç izledin mi bilmiyorum ama dandik 3. lig maçında bile ana bacı küfür edilir , hakemlere küfür edilmeyen maç yok onların annesi için de soru açacak mısın gizliden

• stat olayından bahseden kim? twitter daki küfürlerin haddi hesabı yok. sorun bu kadar küfürün haksız yere ediliyo olması. o kadar ağır laflar hak etmedi bu benim düşüncem. yine bir gün olur da haksız yere böyle hakarete ugrayan olursa yine acarım soru. gizliden yazma sebebim de başka bir takımı tutuyorum ve tuttuğum takımın taraftarlar böyle dediğimde densiz densiz konusuyo kimsenin tribini cekmek istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...