Bu şekilde davranarak hatalı mıyım sizce?

Düşünün, bir arkadaşınızın kötü bir durumu var yani onu üzen, o ve hayatı için önemli ve hassas bir konu; evliliği gibi. Siz ona yardımcı olmak istiyorsunuz, izlediği yol doğru fakat eksikleri var . Aynı zamanda bu kişi çok hassas ve kırılgan, tabi içinde bulunduğu olumsuzluklarında etkisi var. Siz ona bu konuda yardımcı olmak istiyorsunuz ve olumsuz düşünmemesi için yapacağınız girişim için farklı isim kullanıyorsunuz. Arkadaşınız kişinin bilgilerine ulaşıp kontrol etmek istiyor ama o kişinin şuan var olmadığını öğreniyor. Size bu durumu anlatıyor ve rahatsız olduğunu güvenin kalmadığını ifade ediyor ve tabi haliyle bu durum sizi çok üzüyor. Şimdi sizlere sorularım: 1- Bu şekilde davranarak hatalımıyım sizce? 2- Eğer hatalı isem böyle bir şeyi bilerek yapmış olmam için sebep olarak ne yada neler düşünülebilir.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçmis olsun üzüldüm.eminim bilse o kisi de üzülür.sana ders olmustur üzmemk adına böyle birsey yapmazsın artık.iyi niyetli olduğundan affetmistir umarım...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim ama o kişi bir melektir kimsenin etlisine sütlüsüne karışmaz evden işe işten eve onu üzdüğüm için zaten çok üzüldüm ama yine istesin yine kırarım bu koca kafamı.(siz o cadıyı bir tanısanız varya:)

• kendi kafana da skma bu çözüm mü saçma düsünmüssünüz.gerçek fikriniz neyse vede olan neyse onu direkt söyleyin bence.simdi üzülür diye söylemediğiniz sey yada değisik söylediğiniz onu daha sonra çok daha fazla üzebilir

• Tamam fikir ve önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bunları uygulayacağıma hiç şüpheniz olmasın zaten bugün hiçbir suçum yokken birde terlik yedim kafama:( bir daha onu üzmeyecegim söz delikanlı sözü hemde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsam kızardım kafasını kırradım belkİ ama Allah büyük belki o an isteyip de yapamadığımı o yapıp cezalandırır diye düsünürüm.Açıklaması mantıklı ve kabullenilebilirse affederim...Allah yardımcınız olsun...

0|1
    0|0
    • Kafam kırıldı zaten dün gece ve şuan 3 tane dikiş var. Cevabın için teşekkür ederim umarım o kişininde içi ferahlamıştır yapmak istediği şeyin Allah tarafından gerçekleşmesi.

• üzüldüm.emin bilse o kisi de üzülür.sana da ders olur birdaha üzmemek adına objektif olmamayı tercih etmezsin.iyi niyetli yapmıssın umarım affetmistir...

• Anladıysam arab olıyım.

O değilde yakında sizce nefes alıyım mı diye soracaklar yeminle ondan korkuyorum.

0|0
    0|0
    • Hey bob ayıp oldu biraz cevabın bu konu beni üzdüğü için sordum anlaman için okumuş olman yeterli olurdu süngerbob bu şekilde davrandığını duysa üzülürdü. Yinede teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...