Kaleci tolga yüzünden hala sinirliyim , peki siz?

Bir kaleci düşünün üstü üste her yıl ayni hatayı yiyip gol yiyor bize tekrar tekrar ayni senaryoları yaşatıyor. Maçtan öncede Allah vere bruge maçı gibi olmasaydı dedim. Tolga sağolsun Allah belanı versin

• Tolga defolup gitsin bu takimdan
    0% (0)43% (3)25% (3)Oy Ver
  • Sözleşmesi direk fes edilsin
    20% (1)14% (1)17% (2)Oy Ver
  • 1 hafta ekmek su verilmesin
    20% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • 24 yerinden picaklansin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Artik gözyaşlarını bari tutsun
    60% (3)43% (3)50% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hic hatirlatma ya dengesizin yuzunden her sene ayni son 😈😈gitsin artik ya

0|0
    0|0
    • Aklımdan çıkmıyor ki hic kabus dolu bir gece yaşattı , aldığı paranın hakkini vermiyor yazık haram zıkkım zehir olsun ona verilen paraya ve şenol güneş gibi bir adamın da bu salagi oynatmasida garip

• Valla ders çalışırken bile aklıma geliyor bu adam gözüm görmek istemiyor daha ferrarisini de alıp gitsin üstüne ne kadar istiyorsa verelim , inşallah derbide oynamaz

En İyi Erkek Görüşü

• boşver her insan hata yapar canı sağolsun

0|1
    0|0
    • Bir iki kere yapsa tamamda bu kadarı fazla aldığı parayı hak etmiyor haram zıkkım zehir olsun , şekerspor daki göbekli kamil abiyi kaleye koysak asgari ücretle çalışır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya hala canım yanıyor uyuyamıyorum ya sinirden. Bir insan nasıl bu kadar aptal olabilir. Bir de düzgün adam diyorlar. Ben ona da inanmıyorum şov yapıyor madem çok adam gibi adam senelerdir bu takımın içine ediyor neden defolup gitmiyor. Milyonları cebe atıyor hak etmediği halde. Eğer ki devreden sonra Şenol hoca Tolgayı yollamazsa bu takımı desteklemem yeter ya kanser olmak zorunda mıyız biz bir salağın yüzünden.

0|0
    0|0
    • Ya * adamının birde ferrarisi var bu nasıl adam , adam flan değil adam olsa brugge maçında sıktır olup giderdi şerefsiz ya ders çalışıyorum aklıma geliyor habire oce

• galatasaraylıyım ama ben bile katlanamıyorum küçük emrah tavırlarına

0|0
    0|0
  • Şunuda gözden kaçırmayın sana beraberlik yetıyor ve 1-0 ondesın oyunu tutmaya pas futboluna yonelik neden oynamıyorsun oyunu rolantiye almayı başaramaz arkanda otoban gibi boşluk bırakırsan adamlar patlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...