Avrupada yoluna emin adımlarla devam eden #Fenerbahçe için yorumunuz nedir?

Avrupada yoluna emin adımlarla devam eden #Fenerbahçe için yorumunuz nedir? Şahsi gorusum devre arası transfer döneminde 1 forvet ve 1 de merkez hücumcu orta saha alınması halinde en az yarı final e ulaşabiliriz yine...

Yürüyoruz Kupaya

https://www.youtube.com/watch?v=95neQ8Wdi3I

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç sevinmedim bu sene iyi takımlar var onlardan biri alır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dortmund sevilla manchester utd valencia napoli liverpool leverkuzen napoli varken o iş imkansız

0|0
    0|0
    • Anlıyorum seninde ruh halini kurabiye kendin başaramayınca başaranan pislik atmak... Fenerbahçe ruhu Manu yu kendi evindeki 40 yıllık yenilmezlik rekorunu duman etti... Sevilla ya gelincede Fenerbahçe yine yendi diğerlerine gelincede eski güclerinde değiller...

• Ben sadece pisliğe pislik atarım , terbiyeni bozmadan yazacaksan yaz yaşına hürmetim var
      Gs uefayı kazanınca , fb şlde çeyrek oynarken en az sizin kadar sevindim , elenince çekememizlik mi oluyor bu takımlar bizim takımlardan kat kat üstün

Elenmeyecek takımlar mı hayır değil ama en fazla birini elersin , Beşiktaş geçen sene liverpoolu eledi yetmedi

• Sadece izleyip gör diyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Elimizde güzel bir kadro var ama onu kullana bilin bir hocamız yok. çeyrek final görürsek şükür valla.

0|0
    0|0
    • Hoca zamanla oturtuyor takımı hıc tanımadıgı bir takıma geldi misal moldeyle kadıkoyde olan macta Mehmet topal ı tanımış oldu hemde acı tablo ile tanıdı ve anladı... ayrıca oyle kullanılmayan bir kadro gibi bir hava yok zamanlada iyice oturacak devre arasındada takviye olacak takıma

• avrupa ligi altı üstü. kimsenin siklemediği bir lig. ben galatasaraylıyım ama bu leş ligde oynamamızdan hiç hoşnut değilim. bizim üç büyüklerin yeri şampiyonlar ligi olmalı

0|1
    0|0
    • evet biraz düşük doğru CL olmalı ama daha hala o havaya ulaşamadı Türk takımları bu açık ve net ama avrupadada bir yarı final ciddi ses getirir piyasada

• o da olmazki ben 2 takımdan da ümitli değilim. bizim takımlar napoli sevilla valencia liverpool gibi takımları eleyebilecek takımlar değiller malesef. ama daha 2 ay var umarım biraz toparlarlar

• Kardeş yapılamıcak birşey değil tüm o dedıgın takımların kendı lıg maclarıda olacak sakatlık cezalı durumları olabilcek devre arasında yapılabilcek Fenerbahçe de bir Lima ve orta sahaya Feghuli havasında bir topcu transferi ile Fenerbahçe taş gibi olur şuanda defansta Türkiyenin en iyi defansı Fenerbahçe de orta sahada alex rolunu oynayacak kapasitede topcu eksikliği var sadece

• Mükemmel futbol oynamıyoruz ama tur atlamak önemliydi, sana katılıyorum devre arasında Lima gelecek diye biliyorum bana kalırsa Falcao, Torres felan gibi isimlerden bahsediliyor ama bana kalırsa gereksiz.

0|0
    0|0
    • falcao torres gereksiz sadece diego yerine beyin bir orta saha hücumcu bir orta saha birde lima gelirse bu takım yarı finali görür zaten mukemmel futbol oynamak hucum futbol u demek değil ne kadar cok topu ayagında tutarsan olumlu pas ve oyun yuzden yuksek olursa elbet gol geliyor cunku bireysel kalitesi yüksek topcuların fazla ve gol elbet korner frikik bir şekilde gelir

• Kesinlikle katılıyorum UEFA gözü üzerimizdeyken para saçmak gereksiz olur kadro yeterli.

• Kardeş ben forvetten falan anlamam önce şu Diego malını gönderip iyi bir 10 numara alsınlar valla bıktım şu adamdan yahu. Bir 10 numara senede 3 gol atarmı arkadaş buna 10 numara diyenin ben. Emre kalsaydı daha iyidi.
    Van Persie ninde artık kendine gelmesi gerekiyo

0|0
    0|0
  • Sevilla dortmund ve napoliyle son finallere kadar eşleşmesseniz baya ilerleyebilirsiniz avrupada

0|0
    0|0
  • Bu turda yerler şikecileri

0|0
    0|0
Yükleniyor...