Yeni tanışıp samimi olduğunuz arkadaşınızın?

yeni tanışıp samimi olduğunuz arkadaşınızın? kötü alışkanlığı olduğunu öğreniyorsunuz ne yaparsınız? mesela esrar gibi ?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• kendi iyiliği için uyarırım onu, baktım olmadı onun bileceği iş ama kendime de dikkat ederdim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 12

• esrar bagımlılıgı olmayan bır uyusturucudur insanı alkol vb gıbı şahlandırmaz aksıne sakınleştırır susturur cevresınde içen arkadaslarından dolayı kullanıyordur bır ınsanın cevresınde ıcen yoksa aramaz hiç bence destek ol bırakmasını sağla bırakmak zor degıl

0|1
    0|0
  • bakış açım değişir ve ondan uzaklaşırım.

0|1
    0|0
  • bana dokunmaya yılan bin yaşasın.hemen bırakmam ama baktım ben yoldan kayıyorum keserim irtibatı.

0|1
    0|0
  • geyik yaparım, sebepsiz gülerim. tonla arkadaşım var zaten. esrarın girmediği yer mi kaldı.

0|0
    0|0
  • Arkadaş kızsa ve sevgilim olma yolunda ilerliyorsa ve başta bilmiyorsam bırakması için elimden geleni yaparım. Eğer erkekse veya kız ve sevgilim değilse zaten hiç arkadaş olmam sonradan öğrenirsem mümkün olduğunca uzaklaşırım.

0|0
    0|0
    • değer vermen için sevgilin olması gerek yani ?

• sevgilim olması içinde benim önceden öyle bir huyunu bilmiyor olmam lazım.

O tarz insanlar kendilerine ve çevrelerine zarardan başka hiç bir şey getirmezler o yüzden uzak durmak en hayırlısı kendilerini düşünseler o zıkkıma başlamazlardı zaten

• Bırakması için ikna etmeye çalışırım hemen.

0|0
    0|0
  • kendine yararı olmayanın kimseye yararı olmaz derim

0|1
    0|0
  • çok kızarım niye benden habersiz içiyor diye, çağırsın beraber içelim

0|0
    0|0
  • esrar kötü bisey mi ki ? :)) eczaneler bile satiyor dr unuz yazarsa ..

0|0
    0|0
  • Esrar kötü bir şey değil ;)

0|0
    0|0
  • bişey yapmam.

0|0
    0|0
  • Esrarsa çok umrumda olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...