Her şerde bir hayır var mı?

Eğer varsa fener ve galatasaray uefayı bırakmasınlar çünkü ligi bırakmayacağız ve şampiyonluk için asılacağız. Artık sadece süper lig var ve bu sezon bu ligin şampiyonu Beşiktaş'ım olacak...

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sezon 3 kulvarda Mart ayına kadar devam edince dar kadrodan dolayı ligden olduk, rakipler avrupada oynamamanin avantajıyla öne geçti
    Bu sene o avantaj bizde olacak ama keske tur atlasaydikta avantaj olmasaydı

Devre arası kaleci ve stoper transferi ( muhtemelen ospina ve douglas) veli tolgay ve vodafone arena farkıyla şampiyonluk uzak değil

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah ah bu konu hakkında konusmak ıstemıyorm tolga😔😡

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bu şarkı tam size göre her sene aynı film bu senede bekar kaldgınız
    https://www.youtube.com/watch?v=TI_ELH-2gyQ

0|0
    0|1
  • Valla Fenerbahçem bu yıl final oynasın kazansın değil bak oynasın şampiyonluk falan istemiyorum o finali oynuyak yeter.

0|0
    1|0
  • vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Lig için çekişme her zaman vardır özellikle Fenerbahçe 4. yıldız için kolay kolay havlu atmaz. Avrupaya gelirsek bu nasıl Kupa 2 anlamadım ManU, Napoli, Dortmund, Schalke vs. vs. Çok zor olucak.

0|0
    0|0
  • O Tolga ile Olcayın Ben ta * Tolga Göz yaşını tutamıyor topu nasıl tutucak kanser ettiler uyumadım hala

0|0
    0|0
  • 20 Şampiyonluk * * * *
    16 Türkiye Kupası
    2 Avrupa Kupası

0|1
    0|1
  • tabi vardır

0|0
    0|0
  • Receteyi yazip versin biri

0|0
    0|0
  • Yok öyle senin dediğin gibi olmuyor malesef geç onları.

0|0
    0|0
  • Her sene ayni sonra bir bahane bulursunuz sezon sonu ama bizim sahamiz yok ama bizim 2 yildizmiz var ama liverpolldan 8 yemedik hakem cift saymis eziktas li olmak bole bisi 🎺🎺

0|0
    1|0
  • Yav he he :D her sene aynı muhabbet kesin şampiyonuz diye başlarsınız sene sonu şerefli 3. lükler diye ağlarsınız :D siz 2 takımlı ligte yine 3. olursunuz :D :D

0|0
    0|0
  • Evet her şey de bir hayır var.
    Bekleyip göreceğiz hangi sonuç hayırlı.

0|0
    0|0
  • züğürt tesellisi :D

0|1
    1|1
  • kim alır maçı?

0|0
    0|0
  • İnşallah canım

0|0
    0|0
  • inşallah

0|0
    0|0
  • Çok zor bu futbol bu kaleciylemi bu sene şampiyon görelim sizi ölmeden mezara koymayın bizi girdiğiniz mezarın sayısı kaç oldu😂😂😂

0|0
    0|0
  • O söz bunlar için geçerli değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...