GS Almanya da turu atlar mı ?

Arkadaşlar Gs turu atlar mı almanya da ? bana göre biraz zor geliyo

• Evet
    91% (10)60% (12)71% (22)Oy Ver
  • Hayır
    9% (1)40% (8)29% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
k bakmayın ama hamiti yılın cenabeti seçtik :D

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Abi neresi zor ya yenilmedik ki sadece bir beraberlik bu. Almanya'da indiririz bunları fatih hoca görmüştür kimlerin iş yapmadığını. Hamit dany hep gereksizdiler

2|4
    0|0
    • şalke evinde iyi oynayan bi takım gönül ister tabi Gs geçsin ama sen şalkeyi süper ligde oynat bizim takımları tek geçer :)

• Biz de deplasmanda daha iyi oynayan bir takımız :)

• haklısın ama gerçekçi olmak Schalke kadar iyi değiliz adamlar top oynuyo :)) İnş geçer inş.

Kızlar Ne Diyor 7

• Zor gibi ama umutluyum.

1|6
    0|0
  • Atlayamazzz :))

0|3
    4|4
  • Hamit konusunda katılıyorum...Var bişeyler daha bende çözemedim...Deplasmanda iyİ oynuyoruz...Schalke de evinde çok iyi oynuyo..Kimse kolay bi maç olcanı söyleyemez ama inşallah alıcz maçı onları eliycez..

0|3
    0|0
  • atlayamaz bence

0|3
    3|4
  • Niye atlayamasınki

1|2
    0|1
  • allahın ziniyle atlıcaz inşallah

1|1
    0|1
  • almanlara kök söktürecez

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Terimin kadro ve oyun yapısına bağlı

0|1
    0|0
  • Ya futboldan anlamayanlar direk atlayamaz diyoya bitiyorum.Millet sanıyo ki eğer bi takım rakibi evinde yenemediyse deplasmanda kesinlikle yenemez.Adamlar almanyanın en köklü 2. kulübü hiç kimse kolay bir maç olucağını söyleyemez.İlk maçta saha kötüydü.Şimdi diyceksiniz sadece sizemi kötüydü.Hayır ama bi tarafta beraberliğe oynayan bir takım var bir tarafta galibiyete.Tabiki bu beraberliğe oynayan takımın işine gelir aynı cluj maçındaki gibi.Almanyada maç 0-0 bitmediği sürece galatasarayın turu geçeceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • schalke arenada gsnin kendi sahasında gsyi ezdi resmen 90 dk mahkum oynadı nerdeyse gs, sanslı olsaydı schalke burada turu geçerdi,schalke turladı bile unutun siz turu!

0|1
    0|0
  • hayır atlayamaz çok çok zor

0|2
    2|3
    • bide şu var turu geçemicek çok büyük para borcunun altına giricek drogba neden alındı diye sesler çıkıcak ve fatih terimle sezon sonu yolar ayrılcak ama hoca bana göre bi masuru bir hatası yok yani gs bu kafads gidetse 2-3sene sonra 600 trilyon gibi bir borçu olucak beşiktaşa benzicek sonu diyebiliriz

• galatasaray bu futbolla ancak ip atlar

0|3
    2|6
  • çok zor abi kızlar yine göstermiş futboldaki beceriksizliğini yok işte sadece beraber kaldık filan berabere kaldınız tamamda kendi sahanızda seyirci etkisi vardır ki hiçbirşeyle karşılaşamaz zemine uyumluluk onuda geçtim schalke burda ne baskıyla oynadı bi aksilik olmazsa schalke her türlü alır.

edit Göztepeliyim

0|1
    2|5
    • Schalkeyi hafife alıyolar adamlar şiir gbi top oynuyo . asrın cenabeti hamit direğe vurmaya devam etsin :)

• Atlamaz.

0|3
    1|2
    • gsli olmayan atlamaz gs li olan atlar der bu soruya cevap olarak ..klasik cevap:)))

• Çok zor on fırın ekmek yemesi lazım:)

0|1
    3|5
  • İşi zor ama umarım geçer.

1|6
    0|0
  • cenanet cenabet sorunu cevaplıyorum.inş atlar.

1|5
    0|0
Yükleniyor...