Antreman sırasında hevesimin kaçmasının nedeni?

1 yıldır vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum şöyle böyle baya yol aldım geliştim fakat benden daha parçalı vücuda sahip akranıma falan rastlayınca ve antremanını benden daha profosyonel buldukça o ortamda isteksizleşiyorum ve kendimi küçük görmeye ve başarısız görmeye başlıyorum şu ana kadar bütün antremanlarımda yanlız çalıştım bunu gidermenin bir yolu var mı? SADECE BİLGİSİ OLANLAR...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• tam tersine onları gördükçe gaza gelmen lazım maalesef herkesin genetik özellikleri bir değil onların genetiği daha elverişli olabilir buna yapacak bir şey yok mesela aynı beslenme ve antrenman programını yaparsanız ama onun vücudu daha çabuk gelişir. Olabilir isyan etmek pes etmek yok unutma sen elinden geleni yap harika vücudun olur genetik olarak şanslı olmasan bile onlardan daha iyi olabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aşşağılık kompleksini yenmenin en iyi yolu önce kendini daha sonra insanları sevmektir. Anlamalısın ki sen hiç bir zaman en iyisi olamayacaksın. En iyisi olan hiç kimse olamayacak.
    http://i.hizliresim.com/25oMWj.gif

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Her insna bir olmaz kardesim bazi insanlar cok emek harcamadan iyi vucuda sahip olur. Bu kadar ego meselesi haline donusturme olayi zevkine keyfine bak spor sadece kas sisirmek icin yapailmaz

0|0
    0|0
    • yani sporu yapmanın farklı nedenleri var fakat benim yapma nedenim güç kazanmak ve o görselliği yakalamak takıntı haline getirdim biraz öyle olunca çok koyuyo insana

• O zaman hevesini kiracagina daha cok gaza gelmen gerekmez mi. Gecici bir plato donemine girmissindir. Sabret biraz halledersin

• onlar da başta öyle değildi zamanla olcaksın. bu iş sabır işi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...